X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wardęga najpopularniejszym youtuberem na świecie

Wardęga najpopularniejszym youtuberem na świeciefot. © Thomas Pajot - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Tym filmem jest materiał o psie – pająku nagrany przez Sylwestra Wardęgę. Doskonały wynik, bo ponad 113 milionów wyświetleń zdobył w nieco ponad 3 miesiące. W dodatku, tak ogromna liczba wyświetleń wygenerowała dość spory zarobek dla autora filmu.Nieoficjalnie mówi się nawet o 400 tys. zł miesięcznie.

Na drugim miejscu uplasowała się reklama firmy Nike, w której wzięli udział najlepsi piłkarze świata. Ten materiał od kwietnia obejrzało ponad 99 milionów użytkowników.

Trzecie miejsce w rankingu popularności zdobył materiał o 20 parach, całujących się zaraz po poznaniu na panie. Dopiero później okazało się, że to reklama, a aktorzy to zawodowcy. Jednak cel został osiągnięty. Liczba odsłon: ponad 94 mln.

Kolejne miejsca w zestawieniu to test “na wyginanie” iPhone’a 6, który oglądnęło do tej pory prawie 59,5 mln internautów, występ zakonnicy we włoskiej edycji programu The Voice of (to ponad 66 milionów odsłon), reklama Budweisera (ponad 53,6 mln), “starcie”  Supermana vs Goku. Ósme miejsce zajął film dokumentujący zachowania przechodniów względem atrakcyjnych kobiet w centrum Nowego Jorku. Kolejne miejsca w zestawieniu zajmują teledyski Katty Perry, Shakiry i Enrique Iglesiasa.

Jak pokazał Sylwester Wardęga, na YouTube też można zarobić sporo pieniędzy, a w dodatku zyskać globalną sławę.

  • Blanka

    Zastanawiasz się, co stoi za sukcesem vlogera Wardęgi? Zbadaj to! :) Pomogą Ci w tym multifunkcyjne ankiety esplorado.pl. :)

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail