X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jesienna edycja Poranków z email marketingiem

Jesienna edycja Poranków z email marketingiem

reklama


Jesienną edycję Poranków z email marketingiem oraz “Freshmail na dzień dobry” rozpocznie 26 października spotkanie w stolicy małopolski – Krakowie. Dzień później szkolenie będzie w Warszawie, a 28 października w Gdańsku. 29 października Freshamil zawita do Poznania, a następnego dnia będzie we Wrocławiu.

Szkolenia dedykowane są głownie tym, którzy chcą podszkolić się w zakresie email marketingu. Prelegantami będą specjaliści z Freshamaila: Joanna Stańko oraz Łukasz Hardek, którzy wyjaśnią m.in. jak działa system Freshmail, a także Paweł Sala, Karolina Gnat, Joanna Wójcik, którzy nie tylko wyjaśnią, ale również zainspirują uczestników szkolenia do efektywnego email marketingu. Z Anna Langier-Mider oraz Anna Szmigiel z kancelarii prawnej MyLo, wytłumaczą jak zgodnie z prawem prowadzić działania email marketingowe.

Każde, trzygodzinne zajęcia w każdym mieście będą wyglądały tak samo, a cena uczestnictwa w nich wynosi 65 zł. Po prelekcjach przewidziany jest czas na zadanie ekspertom pytań i wspólną wymianę spostrzeżeń.

Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Patronat medialny objął SocialPress.

 

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail