X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jesienna edycja Poranków z email marketingiem

Jesienna edycja Poranków z email marketingiem

reklama


Jesienną edycję Poranków z email marketingiem oraz “Freshmail na dzień dobry” rozpocznie 26 października spotkanie w stolicy małopolski – Krakowie. Dzień później szkolenie będzie w Warszawie, a 28 października w Gdańsku. 29 października Freshamil zawita do Poznania, a następnego dnia będzie we Wrocławiu.

Szkolenia dedykowane są głownie tym, którzy chcą podszkolić się w zakresie email marketingu. Prelegantami będą specjaliści z Freshamaila: Joanna Stańko oraz Łukasz Hardek, którzy wyjaśnią m.in. jak działa system Freshmail, a także Paweł Sala, Karolina Gnat, Joanna Wójcik, którzy nie tylko wyjaśnią, ale również zainspirują uczestników szkolenia do efektywnego email marketingu. Z Anna Langier-Mider oraz Anna Szmigiel z kancelarii prawnej MyLo, wytłumaczą jak zgodnie z prawem prowadzić działania email marketingowe.

Każde, trzygodzinne zajęcia w każdym mieście będą wyglądały tak samo, a cena uczestnictwa w nich wynosi 65 zł. Po prelekcjach przewidziany jest czas na zadanie ekspertom pytań i wspólną wymianę spostrzeżeń.

Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Patronat medialny objął SocialPress.

 

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail