X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook wprowadza usługę “Transport” w Messengerze

Facebook wprowadza usługę “Transport” w Messengerzefot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Messenger. Aplikacja, która zawładnęła sercami milionów użytkowników na całym świecie. Wciąż jest rozwijana przez zespół Marka Zuckerberga, aby stać się jeszcze ważniejszym narzędziem w naszym życiu. Przyszła więc kolej na kolejną już aktualizację appki, dzięki której nie tylko komunikujemy się ze sobą, ale zamawiamy jedzenie, bilety do kina, składamy reklamacje i załatwiamy sprawy biznesowe.

Transport z Messengera

Tym razem Facebook pokusił się o dodanie do Messengera funkcji “Transport”, dzięki której użytkownicy korzystający z najnowszej wersji aplikacji, mogą skorzystać z usługi transportu, bez konieczności opuszczania konwersacji z kimś innym, a co więcej, bez instalowania dodatkowej appki.

Jak zapewniają twórcy, korzystanie z usługi jest “super proste”, a dzięki “Transportowi” Messengera, już nigdy nie będziemy spóźnieni. Czy życie nagle stało się piękne?

Nowi partnerzy

Aby rozpocząć swoją przygodę z nową usługą, należy pobrać najnowszą wersję Messengera. Następnie, z poziomu konwersacji, wystarczy kliknąć na menu i wybrać opcję “Transport”. Co ciekawe, można również od razu skorzystać z Ubera, który stał się pierwszym partnerem Facebooka. Jednocześnie, użytkownicy będą stale informowani o tym, gdzie znajduje się zamówiony pojazd, a także będą widzieć, kto z ich znajomych również czeka na transport.

http://newsroom.fb.com

http://newsroom.fb.com

Pierwszy raz za darmo

Żeby zachęcić jak największą ilość użytkowników do skorzystania z nowej funkcji Messengera i, jak sądzę, do przekonania ich o zaletach “Transportu”, Facebook ogłosił, że pierwsza przejażdżka z Uberem za pośrednictwem appki, będzie za darmo. Póki co, “Transport” jest w fazie testów  i jak wiadomo, na początek będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych, ale jak zapowiada Facebook, niedługo później usługa zostanie rozszerzona o kolejne kraje.

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail