X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zmieszany John Travolta robi furorę w sieci

Zmieszany John Travolta robi furorę w sieci giphy.com

reklama


Najprawdopodobniej nie ma osoby, która nie widziałaby go, przechadzającego się w sklepie z zabawkami dla dzieci, czekającego w przychodni lekarskiej czy w sali lekcyjnej. Zmieszany John Travolta, a w zasadzie Vincent Vega, bohater kultowego “Pulp Fiction”, bo o nim mowa, to gifowy bohater sieci, który nie wiedzieć czemu, zadomowił się w niej jak mało kto.

Gdzie są wszyscy?

View post on imgur.com

  John, co chciałbyś dostać pod choinkę?

View post on imgur.com

Ale o co chodzi?giphy john

Pytanie, które nurtuje praktycznie każdego, to właściwe skąd u licha lawina gifów z Johnem Travoltą? Owszem, zawsze był obiektem żartów (pomimo tego, że swoje lata świetności już dawno ma za sobą), ale to, co dzieje się teraz, to istny obłęd. Travolta w sklepie, Travolta w szkole, Travolta w Gwiezdnych Wojnach…

Gdzie mój samochód?

View post on imgur.com

Gorączka sobotniej nocy?

View post on imgur.com

 

Według nieoficjalnych informacji, a tak naprawdę przypuszczeń, gif z Travoltą zyskał tak ogromną popularność… przez przypadek. Odgrzebanie starego obrazka z czeluści witryny Imgur, a następnie podchwycenie go przez inne serwisy oraz użytkowników mediów społecznościowych, jak za dotknięciem magicznej różdżki rozprzestrzeniło memy z Johnem w sieci. Efekt viralowy pokochały tłumy, a popularność zmieszanego Travolty nie spada, wręcz przeciwnie. Każdy z nas może stworzyć “własnego” Johna – najnowszego bohatera sieci.

Hmmmm…

giphy john 2

via GIPHY

Najsłynniejsze selfie oscarowe, do którego ustawia się nie kto inny, jak…

View post on imgur.com

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail