X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zaśpiewaj „Sto lat” – nowe narzędzie Facebooka

Zaśpiewaj „Sto lat” – nowe narzędzie Facebookafot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Facebook zdjął z nas obowiązek pamiętania o urodzinach naszych znajomych. Niejednokrotnie dzięki niemu nie okazaliśmy się najgorszymi przyjaciółmi, którzy zapomnieli o ważnej dacie. Jednak z drugiej strony życzenia napisane na „fejsbukowej” tablicy nie były tym samym co życzenia wysłanie w prywatnej wiadomości, już nie mówiąc o rozmowie przez telefon. Teraz Facebook umożliwił swoim użytkownikom prawdziwą, przyjacielską i spersonalizowaną celebrację tego szczególnego dnia.

Nowe narzędzie umożliwia użytkownikowi nagranie 15 sekundowego filmu, który może później umieścić na tablicy solenizanta. Nagrania mogą zostać przyozdobione kolorowymi ramkami oraz napisem „Happy Birthday”.

www.mashable.com/

www.mashable.com/

Jak dowiedział się portal Mashable nowa funkcja ma być dostępna od poniedziałku dla użytkowników oprogramowania iOS, a w przyszłych miesiącach dla użytkowników systemu Android.

Aby nagrać urodzinowe życzenia wystarczy wejść na profil solenizanta. Kliknąć w jego tablicę „Napisz coś…”, a na dole strony pokaże się nowe narzędzie. Od teraz życzenia składane na Facebooku nabrały większego znaczenia?

  • Paweł Szczepański

    Już naprawdę nie wiedzą, czym mają zaśmiecać ten portal… ktoś, kogo lubisz, kogo kochasz, ktoś na kim Ci zależy – Przyjaciel, Mama, Kuzynka etc ma urodziny? Idź i złóż mu życzenia osobiście, lub zadzwoń! To go z pewnoscią ucieszy bardziej, niz takie pierdzielenie na FB…

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail