X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poważna awaria na Facebooku. Nie udostępnisz posta na swoim fanpage’u

Dzień wolny od Facebooka? Na to wygląda. Nie działają Facebook Pages niemalże na całym świecie - w Stanach Zjednoczonych, Australii, Singapurze oraz niestety w Europie.

Poważna awaria na Facebooku. Nie udostępnisz posta na swoim fanpage’ufot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Klikasz, klikasz, odświeżasz i nic. Po ponownym zalogowaniu się na stronę znowu próbujesz opublikować post na Facebooku. Sytuacja powtarza się kilka razy. Sfrustrowany obarczasz siebie, swoje konto oraz połączenie sieciowe za niepowodzenie. Okazuje się, że nie jesteś sam. Z tą samą sytuacją spotkali się zarządzający stronami biznesowymi największego portalu społecznościowego z prawie całego świata! I to nie Twoja wina, a Facebooka.

MarketingLink - Google Chrome 2016-05-18 10.44.04

Po kliknięciu na przycisk opublikuj użytkownikowi wyskakuje następujący komunikat. „Wystąpił problem z aktualizacją Twojego statusu. Spróbuj jeszcze raz za parę minut.” Niestety odczekanie kilku minut, nic nie pomaga. Na nic nie zda się również odświeżanie strony czy ponowne zalogowanie.

Armageddon

Jak możemy się dowiedzieć z portalu Mashable tan sam problem pojawił się niemalże na całym świecie – W Stanach Zjednoczonych, Europie, Singapurze oraz Australii. Z kolei jak możemy dowiedzieć się z Twittera ten sam problem mają użytkownicy Facebooka z Indii oraz Wietnamu. Awaria dotyczy jedynie Facebook Pages dla firm.

#Facebookdown

Oczywiście, każde potknięcie Facebooka jest szeroko komentowane na Twitterze. Skąd też z minuty na minutę pojawia się coraz więcej tweetów, memów i zabawnych komentarzy. Wszystkie wpisy dotyczące awarii na Facebooku możemy znaleźć pod hasztagiem #facebookdown.

Portal Mashable poinformował, że poprosił Marka Zuckerberga o komentarz w tej sprawie. Na razie niestety nie wiadomo kiedy awaria zostanie usunięta. Będziemy obserwować sytuację, a ja na razie leży się cieszyć okazją do przeglądania News Feedu wolnego od biznesowych treści :)

 

  • Michał Ruszewski

    FB MA TO NAPRAWIĆ I TO NATYCHMIAST CO ZA SKURWIELSTWO

  • Michał Ruszewski

    No mark pajacu rób coś z fb

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail