X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Już niebawem nowa funkcja Instagram Stories

Niedawno wprowadzona opcja Instagram Stories już w najbliższym czasie zostanie zaktualizowana. Co tym razem zaproponuje nam Instagram?

Już niebawem nowa funkcja Instagram Storiesfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Ostatnio sporo pisaliśmy na temat Intagram Stories, które stało się narzędziem do kreatywnej promocji marek. Cieszy się ono dużą popularnością – jak podaje portal TechCrunch.com z funkcji tej codziennie korzysta ponad 100 milionów użytkowników. Jest to 1/5 wszystkich użytkowników aplikacji oraz 1/3 dziennej aktywności w aplikacji.

instagram-500m

fot. techcrunch.com

W najbliższym czasie wprowadzone na początku miesiąca Instagram Stories zyska nową funkcję. Już wkrótce oprócz Stories opublikowanych przez osoby, które obserwujemy zobaczymy zaproponowane dla nas przez algorytm treści.

Krótkie wideo zbliżone swoją funkcjonalnością do Snapchata, pojawią się w górnej części ekranu i będą dopasowane na podstawie naszych zainteresowań i osób, które obserwujemy. Zobaczymy tam także najbadziej popularne Stories dnia. Rozszerzenie tej funkcji Instagrama ułatwi użytkownikom dotarcie do treści i kont, które mogłyby ich zainteresować, ale nie były przez nich obserwowane.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail