X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Tworzenie geofiltrów na Snapchata będzie jeszcze łatwiejsze

Pół roku temu Snapchat wprowadził funkcję tworzenie własnych geofiltrów opartych na lokalizacji. Wczoraj pojawiła się aktualizacja, która pozwala na ich jeszcze prostsze tworzenie. Jak to działa?

Tworzenie geofiltrów na Snapchata będzie jeszcze łatwiejszefot. techcrunch.com

reklama


Pod koniec lutego pisaliśmy o tym, że na Snapchacie pojawiła się możliwość stworzenia własnych geofiltrów na żądanie dla małych lokalizacji. Wystarczyło załadować stworzoną grafikę i zaznaczyć jej obszar. Ceny w zależności od obszaru i czasu wyświetlania filtra zaczynały się już od 5 dolarów.

Wczoraj wprowadzono ułatwienie w postaci szablonów, dzięki którym stworzymy filtry bez znajomość specjalistycznych programów takich jak Photoshop, Illustrator i innych. Możemy wybrać specjalne nakładki, czcionki i kolory z palety na takie okazje jak urodziny, uroczystości czy śluby.

Stworzenie geofiltrów odbywa się w czterech krokach. Na początku ładujemy grafikę i wybieramy okazję/wydarzenie na jakie ją tworzymy oraz dostosowujemy elementy graficzne. W dalszej kolejności należy wybrać datę, a później obszar. Ostatnim etapem jest zatwierdzenie stworzonego przez nas filtra.

Opcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale przypuszczamy, że możemy wkrótce się jej spodziewać.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail