X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wersje robocze postów już na Instagramie

Długo wyczekiwana opcja wersji roboczej postów już na Instagramie. Od teraz będziemy mogli po jakimś czasie powrócić do edycji wybranego zdjęcia lub wideo.

Wersje robocze postów już na Instagramiefot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


W ostatnim czasie Instagram intensywnie pracuje nad ułatwieniem użytkownikom korzystania z medium. Mimo, że zniknęły mapy miejsc, to dodano opcję Zoom oraz możliwość filtrowania komentarzy za pomocą wpisania wybranych tagów. Ale to nie wszystkie funkcje nad którymi pracowano.

Jak czytamy na portalu Mashable, kilka dni temu na Instagramie pojawiła się kolejna opcja, której wyczekiwali użytkownicy aplikacji – możliwość zapisania wersji roboczych postów. W sierpniu funkcja była w fazie testów, ale jak widać została przyjęta z entuzjazmem i jest już ogólnodostępna.

IMG_8679

Aby zapisać zdjęcie lub wideo w celu późniejszej obróbki wystarczy podczas edycji kliknąć przycisk wstecz. Wówczas pojawi się komunikat, że po powrocie nasze zdjęcie zostanie odrzucone, a do wybory mamy trzy możliwości – odrzucenie zdjęcia, zapisanie go jako wersja robocza lub anulowanie działań.

Robocze zdjęcia i wideo pojawiają się nad rolką aparatu i wówczas będziemy mogli powrócić do pracy nad nimi. Nowa funkcja nie jest jeszcze oficjalnie spopularyzowana przez Instagrama, ale z pewnością okaże się przydatna dla miłośników aplikacji.

  • Karolina Lis

    Szkoda tylko, że kopie robocze same znikają… ==”

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail