X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jak dzięki grze komputerowej i machine learning wykryć autyzm u dzieci?

Uczenie maszynowe - „rocket science” czy chleb powszedni? Czym jest Cortana Intelligence Suite? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już w czwartek, podczas trzeciego wydarzenia z cyklu „Let’s meet to talk about AI”.

Jak dzięki grze komputerowej i machine learning wykryć autyzm u dzieci?fot. aimeetup.pl

reklama


Machine learning, czyli uczenie maszynowe to dziedzina nauki zajmująca się tworzeniem algorytmów, które mogą uczą się na podstawie zbioru danych. Już w czwartek, po raz trzeci, wszyscy zainteresowani tematem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego będą mieli możliwość spotkania się, wymiany doświadczeń i dyskusji podczas wydarzenia „Let’s meet to talk about AI”.

Tym razem w ramach agendy usłyszymy prezentacje na temat uczenia maszynowego. Słyszeliście o Cortanie? Inteligentny asystent Microsoftu to nie tylko rozwiązanie konsumenckie, ale także pakiet umożliwiający tworzenie inteligentnych aplikacji. Opowie o tym gość specjalny z Microsoft. Ze swoją prezentacją pt. „Uczenie maszynowe, „rocket science” czy chleb powszechny?” wystąpi także Vladimir, założyciel i prowadzący warsztaty Dataworkshop.eu. Oprócz tego przedstawione zostanie case study Harimata: „Jak dzięki grze komputerowej i machine learning wykryć autyzm u dzieci?” oraz prezentacji pt. „Data is oxygen for ML”.
Po prezentacjach uczestnicy będą mogli z udziałem ekspertów dyskutować w grupach. Będzie to okazja do wymiany poglądów oraz informacji z ekspertami w dziedzinie AI.

aimeettup

Spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i big data, niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy. Szczegóły i formularz zapisów znajdują się na stronie http://www.aimeetup.pl.Udział w spotkaniu jest bezpłatny, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

Wydarzenie odbędzie się w Krakowskim Parku Technologicznym.

Portal SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail