X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Filmy w cover photo na Facebooku

Teraz cover photo możesz przedstawić w postaci video. Funkcja dostępna jest na razie tylko dla wybranych stron.

Filmy w cover photo na Facebookufot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Cover Photo jest jednym z ważniejszych elementów graficznych na fanpage. Można powiedzieć, że jest wręcz wizytówką firmy. Ciekawy wizualnie przyciąga wzrok i z pewnością zainteresuje potencjalnych klientów. Daje duże możliwości ze względu na swój rozmiar oraz umiejscowienie.

Warto zatem przygotować Cover Photo w ten sposób, aby działał z korzyścią dla biznesu. Zwłaszcza, że od teraz jednak okładka Twojej firmy nie musi być wyłącznie ładnym obrazkiem. Facebook umożliwił dodawanie w tym miejscu krótkiego video, które opowie historię Twojej firmy.

Nowa funkcja posiada jednak pewne ograniczenia. Wideo nie może być krótsze niż 20, ani dłuższe niż 90 sekund. Jej rozmiar powinien mieć 820 x 312 pixeli. Daje to więc duże możliwości w kreowaniu wizerunku firmy na fanpage’u.

Cover Photo Facebook video
Za udostępnienie zdjęcia dziękujemy agencji ContentHouse. Na naszej redakcyjnej stronie funkcja nie jest jeszcze dostępna, jednak – jak to najczęściej bywa w takich sytuacjach – Facebook w ciągu najbliższych kilku dni najprawdopodobniej udostępni tę nowość wszystkim administratorom.

  • ipb

    Czy ta opcja jest już dostępna dla wszystkich Administratorów? Pojawiło mi się zaproszenie do wstawienia video w cover photo, ale nie zrobiłam tego od razu. Teraz jak wchodzę na swoją stronę już nie widzę tej opcji…

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail