X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Magiczna niespodzianka od Facebooka dla fanów Harrego Pottera

Fani Harrego Pottera mogą dziś świętować 20. rocznicę premiery pierwszej części powieści także na Facebooku. Portal przygotował na tę okazję niespodziankę. Jaką?

Magiczna niespodzianka od Facebooka dla fanów Harrego Potterafot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Dziś mija dokładnie 20 lat od premiery kultowego “Harrego Pottera i Kamienia Filozoficznego”, czyli pierwszej części powieści J.K. Rowling, opublikowanej w wersji anglojęzycznej przez wydawnictwo Bloomsbury Publishing. Z tego okazji fani czarodzieja mogą poczuć trochę magii na Facebooku. Po wpisaniu w komentarzu czy też poście frazy Harry Potter lub nazwy domów – Gryffindor, Slytherin,  Hufflepuff lub Ravenclaw, zmieni się kolor napisu na właściwy barwom domu oraz pojawi animacja w postaci różdżki, czyli podstawowego przedmiotu każdego prawdziwego czarodzieja. Możemy zobaczyć ją także klikając w kolorowy napis.

fot. facebook.com/harrypottermovie

fot. facebook.com/harrypottermovie

W ten sposób fani Harrego mogą za pomocą czarodziejskiej sztuczki okazać swoją sympatię do bohatera, wskazać, który dom jest ich ulubionym oraz podziękować autorce za historie i przygody, które przeżył on w Szkole Magii i Czarodziejstwa.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail