X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów w internecie? Zbliża się Kongres Online Marketing

W jaki sposób planować kampanie reklamowe na kolejny rok? Jak sprzedawać w mediach społecznościowych i pozyskiwać wartościowych klientów? Wokół tych zagadnień skupia się tematyka najbliższego Kongresu Online Marketing, który odbędzie się już 28 września w Warszawie.

Jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów w internecie? Zbliża się Kongres Online Marketingfot. materiały od organizatora

reklama


Już 28 września kolejna edycja jednego z najgorętszych wydarzeń w branży marketingu internetowego – Kongres Online Marketing! Po raz kolejny w Multikinie warszawskich Złotych Tarasów możesz spotkać się z najlepszymi specjalistami! We wrześniowej edycji znajdą się wśród nich tacy eksperci jak Marcin Maj, Artur Jabłoński, Małgorzata Rusin, Michał Szczepański, Krzysztof Wroński, Artur Maciorowski, Łukasz Kosuniak czy Damian Skowroński.

Ponadto, po całodziennym Kongresie wypełnionym inspirującymi wykładami, oferujemy opcjonalnie kolejny dzień pełen atrakcji! Proponujemy warsztaty w mniejszych grupach, skupione na konkretnym zagadnieniu. Wśród nich Facebook Ads, Google Analytics, e-mail marketingu, Google AdWords, pozycjonowanie i content marketingu. 

Podczas wydarzenia spotkamy ekspertów, którzy krok po kroku przeprowadzą Cię przez wybrany temat. Warsztaty poprowadzą tacy specjaliści, jak: Karol Dziedzic, Grzegorz Nowicki, Krzysztof Wroński, Artur Smolicki, Artur Maciorowski, Marcin Kordowski.

Kongres Online Marketing to osiem szkoleń marketingowych jednego dnia, brak prelekcji sponsorowanych, sześć praktycznych warsztatów kolejnego dnia w małych grupach oraz aż 800 uczestników poprzedniej edycji. Wydarzenie to przede wszystkim wiedza oraz szkolenia m.in. takie jak:

 1. Planowanie kampanii reklamowych na 2018 rok
  Szkolenie po którym wyjdziesz z co najmniej kilkoma przełomowymi pomysłami e-marketinowymi
 2. Kampanie dla firm z ograniczonym budżetem
 3. Nowe Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych oraz planowane Rozporządzenie E-Privacy! Jak zabezpieczyć się przed spadkiem sprzedaży po wprowadzeniu nowych przepisów, które zaczną obowiązywać od 25 maja 2018 roku?
 4. Faceboook, Instagram, LinkedIn krok po kroku
  Jak skutecznie sprzedawać w mediach społecznościowych klientowi indywidualnemu oraz biznesowemu?
 5. Pozyskiwanie wartościowych leadów krok po kroku
  Jak znaleźć nowych klientów podobnych do tych, którzy już kupili nasz produkt/usługę.
 6. Dla małych i średnich firm – jak sprawnie pozyskiwać klientów z wyszukiwarki i reklam w Google? Warsztat „na żywo”
 7. Content marketing
  Jak krok po kroku samodzielnie planować i prowadzić kampanie content marketingowe – od pomysłu do realizacji?
 8. Marketing sklepu internetowego
  Jak pozyskać nowych klientów i wycisnąć więcej z Twojego sklepu internetowego oraz Twojej www? Sprawdzone wskazówki i rekomendacje do zastosowania od zaraz!

Więcej informacji i bilety dostępne na stronie Kongresu.

Portal SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail