X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook pracuje nad serialem na platformę Watch. W roli głównej gwiazda Avengers

Portal Zuckerberga prężnie działa w temacie wideo, czego dowodem jest uruchomiona w sierpniu platforma Facebook Watch. Aktualnie powstaje nowy serial z Elizabeth Olsen w roli głównej. Czego miałaby dotyczyć jego fabuła?

Facebook pracuje nad serialem na platformę Watch. W roli głównej gwiazda Avengersfot. https://www.facebook.com/OfficiallyElizabethOlsen

reklama


W sierpniu ubiegłego roku Facebook uruchomił platformę Watch, która pozwala na odtwarzanie wideo na żądanie. W ramach niej portal, przy współpracy z partnerami, tworzy oryginalny content, m.in. sportowy, kulinarny czy fabularny aktualnie,który aktualnie dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju serwisu i jego wyjście naprzeciw formatowi wideo, wkrótce trafi on on także do obiorców z innych krajów. Zanim to się jednak stanie, zza oceanu dobiegają wieści o kolejnych produkcjach.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że serwis pracuje nad serialem, którego bohaterką ma być Elizabeth Olsen znana widzom z Avengersów. Dziesięcioodcinkowy serial oparty o scenariusz Kita Steinkellnera miałby prawodpobnie nazywać się “Widow” (tak miała brzmieć nazwa dla Showtime, które uprzednio interesowało się produkcją) i zapowiadany jest jako komediodramat.

Odcinki mają trwać 30 minut, a jak podaje Naekranie.pl, wspomniana aktorka miałaby wcielić się w rolę wdowy, która odnawia stare znajomości. Nie wiadomo jednak, kiedy finalnie zamówiona produkcja trafi na Facebook Watch. Wiemy jednak, że najpewniej showrunnerką produkcji będzie zaś Lizzy Weiss. 

Dotąd na na Facebook Watch udostępniono lub zamówiono takie produkcje jak show Make Up Or Break Up, dzięcioepizodowy Fly Guys, program Von Miller’s Studio 58, sportowe Inside the Madness: University of Kentucky Basketball czy trzy produkcje Warnera Brosa – Co-Op Connection, komediowe show Dank/Fire i talk show Action Figures Comics.

Jak już wspomnieliśmy, użytkownicy portalu ze Stanów Zjednoczonych mogą korzystać z platformy zarówno w wersji deskoptowej, jak i mobilnej. Mówi się także, że może ona stanowić konkurencję na YouTube’a czy Netlix. Jak będzie wyglądało to w praktyce z pewnością przekonamy się, gdy pojawi się na niej więcej autorskich produkcji.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail