X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Święto branży mobile już 1 i 2 marca w Krakowie

Już za kilkanaście dni, w Krakowie, spotkają się przedstawiciele branży mobile. Podczas Mobile Trends Conference 2018 opowiedzą o trendach, swoich przepisach na sukces i nowych technologiach. Dowiemy się także, kto otrzyma statuetki za najlepsze projekty.

Święto branży mobile już 1 i 2 marca w Krakowiefot. materiały od organizatorów

reklama


Coraz mniej dzieli nas od największej w Polsce konferencji poświęconej w pełni kanałowi mobile. Na uczestników czekają merytoryczne prelekcje starannie wybranych prelegentów, poparte praktycznymi przykładami i ogromną dawką doświadczenia, a także niesamowity networking w fantastycznej atmosferze. 1 marca poznamy także zwycięzców Mobile Trends Awards 2017 i dowiemy się, które projekty okazały się najlepsze w minionym roku.

Mobile niejedno ma imię – najlepsi prelegenci

Podczas konferencji spotkamy samych najważniejszych ekspertów. Będzie to okazja do posłuchania Mariusza Gąsiewskiego, który odpowiada za rozwój mobilnego biznesu Google w Polsce i krajach CEE, czy Artura Józefowskiego z Banku Zachodniego WBK, na co dzień kreującego i wyznaczającego nowe trendy w bankowości mobilnej. Pojawi się również kilku marketerów, m. in. Robert Marczak, specjalizujący się w optymalizacji współczynnika konwersji i generowaniu leadów.

Wśród prelegentów znajdą się także weterani z poprzednich edycji: Monika Mikowska z Mobee Dick, wiodąca w Polsce specjalistka ds. mobile UX design oraz Roman Łoziński – strateg i założyciel agencji Think ECO, wykładowca Szkoły Strategii Marki i współtwórca Szkoły Marketingu Interaktywnego przy SAR. Warto dodać, że został on wielokrotnie nagrodzony podczas konferencji Mobile Trends za najlepsze prelekcje. To tylko niektórzy z całej gamy występujących, których szczegółowe opisy znajdują się na stronie wydarzenia.

Poza nimi obecni będą także reprezentanci takich firm jak: Empik, SerwerSMS, Trifinity.io, Superskrypt, WUNDERTEAM, Grupa WM, Quiz House, Selectivv Mobile House, Recognize.IM, REDLINK, Semahead, Qcoder, DevaGroup, Grupa Datarino, Codeheroes, itd. Nie możesz tego przegapić!

fot. materiały od organizatorów

fot. materiały od organizatorów

Dla każdego coś odpowiedniego – szeroki zakres zagadnień

Praktycy z całej Polski opowiedzą o niemal każdym aspekcie związanym z mobile: o trendach i wpływie kanału mobile na sprzedaż, a także przyszłości komunikacji mobilnej czy płatności za pomocą aplikacji. Zapoznają nas z filozofią Social Media First oraz znaczeniem danych z mobile dla marketerów. Podzielą się wiedzą o budowaniu zasięgów i optymalizacji oraz pomysłami na szukanie oryginalnych inspiracji do wykorzystania w mobile. Posłuchamy o technologii blockchain czy wizerunku stworzonym na potrzeby niewielkich urządzeń, ale nie pominiemy również wskazówek do tworzenia chwytliwego CTA i angażowania odbiorców poprzez mobile. Nie zabraknie prelekcji o rosnącej w siłę chatbotowej rewolucji i efektywnym łączeniu komunikacji wielokanałowej. Usłyszymy wiele rad dotyczących lead generation i aplikacji jako części systemu operacyjnego. A to jeszcze nie wszystko.

W specjalnym bloku case study poruszone zostaną dodatkowo następujące tematy: jak skutecznie łączyć komunikację e-mail i SMS, jak zdobyć pół miliona pobrań bez budżetu marketingowego, jakie są czynniki sukcesu aplikacji mobilnej, czy jak wykorzystać dane z offline w komunikacji mobile

Branżowe Oskary – kto zostanie zwycięzcą tym razem?

1 marca dowiemy się, jakie projekty mobilne okazały się najlepsze w 2017 roku i do kogo powędrują statuetki. Jeśli również jesteście ciekawi, kto wygra w tej edycji, organizatorzy zapraszają na Galę Mobile Trends Awards. Tuż po niej czeka na uczestników wyjątkowa impreza Norbsoft Networking Party, podczas której można będzie poznać wielu inspirujących ludzi i potencjalnych partnerów biznesowych.

Organizatorem wydarzenia jest ClickMaster Polska, firma specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych, stron responsywnych (RWD) oraz aplikacji webowych.

Ponadto, uczestnicy konferencji będą mogli poznać ofertę wybranych firm na ich stoiskach. Na uczestników będą czekali przedstawiciele SerwerSMS, Proget, Green Cell, Alterkom, 3s czy No Fluff Jobs.

Więcej informacji i bilety dostępne na: https://2018.mobiletrends.pl/

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail