X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowy rekord lajków na Instagramie ustanowiło zdjęcie… jajka

Wczoraj, dzięki aktywności instagramowiczów, pobito nowy rekord polubień w aplikacji. Już nie zdjęcie Kylie Jenner posiada zaszczytny tytuł najbardziej lubianego. Od teraz należy on do fotografii... jajka.

Nowy rekord lajków na Instagramie ustanowiło zdjęcie… jajkaźródło: shutterstock.com

reklama


Polubienia w social media stały się pewnego rodzaju walutą. Ich ilość świadczy o popularności i prestiżu danego materiału, a często bywa także wyrazem uznania czy wsparcia dla jego autora. Jednak ze względu na praktyki takie jak kupowanie lajków łatwo jest dopuścić się oszustw i obecnie to jakość aktywności, a nie tylko ich ilość odgrywa kluczową rolę. Mimo to dobrym przykładem tego, jak w łatwy sposób możemy polubić treści i jak mogą one zyskać na popularności jest Instagram.

Post Kylie Jenner

Do niedawna najbardziej lubianym zdjęciem na Instagramie był post Kylie Jenner z lutego 2018 roku, za pomocą którego obwieściła światu narodziny swojej córki. Fotografia z dłonią niemowlęcia trzymającą kciuk celebrytki zdobyła blisko 18,5 miliona polubień. 

źródło: instagram.com/kyliejenner

Nowy rekord polubień

Wczoraj nastąpiła jednak zmiana warty i na fali akcji instagramowiczów najpopularniejszym zdjęciem z liczbą ponad 39 milionów lajków została fotografia… jajka, udostępniona na profilu @world_record_eggCo więcej, pod postem dodano już 1,7 miliona komentarzy. Cała akcja jest zaplanowaną inicjatywą pobicia dotychczasowego rekordu  Kylie Jenner, o czym poinformowano pod postem.

źródło: instagram.com/world_record_egg

Wygląda więc na to, że perspektywa wspólnego pobicia rekordu zachęciła użytkowników aplikacji, którym udało się osiągnąć imponujący wynik. Pokazuje to siłę social media w zrzeszaniu się podczas różnego typu akcji, także takich, jak ta.

  • Ale na tym jajku piękną farmę fanów ktoś sobie wyhodował :D

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail