X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

“Ostatnia puszka Pana Prezydenta Adamowicza” największą zbiórką za pośrednictwem Facebooka w tej części świata

Akcja "zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP" okazała się niebywałym sukcesem. Facebook potwierdził, że była to największa zbiórka w regionie Europy, Bliskiego Wchodu i Afryki.

“Ostatnia puszka Pana Prezydenta Adamowicza” największą zbiórką za pośrednictwem Facebooka w tej części świata

reklama


Social media mają ogromną siłę. Mogę napędzać różne akcje i pokazywać, że idea dobra i solidarności wygrywa. Najlepszym tego dowodem jest efekt zbiórki na Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która miała miejsce na Facebooku. Cała akcja została zainicjowana przez Panią Patrycję Krzymińską z Gdańska, która chciała, by do puszki Prezydenta trafił jeszcze tysiąc złotych. Zbiórką żył jednak cały internet i urosła ona do niesamowitej skali.

Solidarność Polaków

Ostatnia orkiestrowa puszka Prezydenta Pawła Adamowicza dla WOŚP stała się ogromnym sukcesem – użytkownicy Facebooka zjednoczyli się. Wspólnymi siłami ponad 264 tysięcy darczyńców przekazało blisko 16 milionów złotych na ten szlachetny cel! 

źródło: facebook.com/wosp

Rekord na Facebooku

Jak dowiedziała się oficjalnie Gazeta.pl od przedstawiciela serwisu społecznościowego, jest tym samym jest to największa zbiórka w historii platformy regonie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Z kolei tok.fm potwierdziło w polskim oddziale firmy, że Facebook nie pobierze prowizji od zbiórki i cała kwota zostanie przekazana na konto WOŚP. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail