X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

“Ostatnia puszka Pana Prezydenta Adamowicza” największą zbiórką za pośrednictwem Facebooka w tej części świata

Akcja "zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP" okazała się niebywałym sukcesem. Facebook potwierdził, że była to największa zbiórka w regionie Europy, Bliskiego Wchodu i Afryki.

“Ostatnia puszka Pana Prezydenta Adamowicza” największą zbiórką za pośrednictwem Facebooka w tej części świata

reklama


Social media mają ogromną siłę. Mogę napędzać różne akcje i pokazywać, że idea dobra i solidarności wygrywa. Najlepszym tego dowodem jest efekt zbiórki na Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która miała miejsce na Facebooku. Cała akcja została zainicjowana przez Panią Patrycję Krzymińską z Gdańska, która chciała, by do puszki Prezydenta trafił jeszcze tysiąc złotych. Zbiórką żył jednak cały internet i urosła ona do niesamowitej skali.

Solidarność Polaków

Ostatnia orkiestrowa puszka Prezydenta Pawła Adamowicza dla WOŚP stała się ogromnym sukcesem – użytkownicy Facebooka zjednoczyli się. Wspólnymi siłami ponad 264 tysięcy darczyńców przekazało blisko 16 milionów złotych na ten szlachetny cel! 

źródło: facebook.com/wosp

Rekord na Facebooku

Jak dowiedziała się oficjalnie Gazeta.pl od przedstawiciela serwisu społecznościowego, jest tym samym jest to największa zbiórka w historii platformy regonie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Z kolei tok.fm potwierdziło w polskim oddziale firmy, że Facebook nie pobierze prowizji od zbiórki i cała kwota zostanie przekazana na konto WOŚP. 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail