X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pierwszy post Królowej Elżbiety II na Instagramie

Na królewskim Instagramie pojawił się pierwszy post udostępniony przez samą, 92-letnią, Królową Elżbietę II. Co się w nim znajduje?

Pierwszy post Królowej Elżbiety II na Instagramieźródło: shutterstock.com

reklama


Social media nie przestają nas zaskakiwać. Wygląda na to, że ich istotną rolę w obecnych czasach rozumie także Królowa Elżbieta II. Opublikowała ona bowiem swój pierwszy post na Instagramie. Co się w nim znalazło i jakie były tego okoliczności?

Wizyta w Muzeum Nauki

Podczas wizyty w londyńskim Muzeum Nauki, 43-lata po tym, jak wysłała swojego pierwszego e-maila, Królowa Wielkiej Brytanii dodała zdjęcie na instagramowy profil @theroyalfamily.

Co ciekawe, nie jest to jednak selfie czy zdjęcie jej własnej osoby. Jest to list wysłany przez XIX-wiecznego matematyka i pioniera komputerów, Charlesa Bobbage’a do męża królowej Wiktorii, księcia Alberta.

źródło: shutterstock.com

Pod treścią udostępnioną z iPada widnieje opis: “Dziś, gdy odwiedzam Muzeum Nauki, zainteresowałam się listem z Królewskich Archiwów, napisanym w 1843 roku do mojego prapradziadka, księcia Alberta”.

Wyjaśniła ona także, iż miała przyjemność poznać inicjatywy związane z programowaniem dla dzieci i wydało jej się to tak stosowne, że opublikowała post na Instagramie będąc w Muzeum Nauki, które od dawna promuje technologię, innowację i inspirowało następną generację wynalazców. Pod postem widnieje także podpis: “Elizabeth R.”

Muzeum Nauki zamieściło komentarz, w którym wskazuje, iż jest zaszczycone, że Królowa zamieściła swój pierwszy post będąc właśnie tam.

Królewska rodzina na Instagramie

Profil @theroyalfamiluy na Instagramie jest aktywnie prowadzony. Obecnie obserwuje go 4,6 miliona użytkowników. Znajdziemy na nim blisko 2,5 zdjęć z najważniejszych chwil dla życia życia brytyjskiej rodziny królewskiej.

Czy więc w dniu dzisiejszym media społecznościowe zyskały nową “influencerkę” i możemy spodziewać się kolejnych publikacji?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail