X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger testuje funkcję, która przypomni Ci o odpowiedzi na wiadomość

Jeżeli zdarza Ci się odczytywać wiadomości na Messengerze w biegu i zapomnieć o odpisaniu na nie, spodoba Ci się nowa funkcja, która jest w fazie testów.

Messenger testuje funkcję, która przypomni Ci o odpowiedzi na wiadomośćźródło: shutterstock.com

reklama


Jak wynika z najnowszych doniesień mspoweruser.com, komunikator Facebooka testuje nową funkcję, która miałaby umożliwić przesuwanie w czasie wyświetlania powiadomień. Oznacza to, że jeśli dostaniemy wiadomość będziemy mogli odłożyć powiadomienie o niej i wyświetlić je za godzinę.

Uśpienie powiadomień

Dzięki wprowadzenia nowego przycisku w Messengerze, korzystający z komunikatora nie musieliby odpowiadać na wiadomości w danej chwili, a jednocześnie powiadomienie o nowej wiadomości nie umknęłoby ich uwadze.  Zostałoby jedynie uśpione na godzinę i ponownie wyświetlone.

W komunikatorze widoczny byłby przycisk “Przypomnij mi za godzinę”, który sprawi, że powiadomienie zostanie wyświetlone po upływie 60 minut.

źródło: mspoweruser.com

Dostępność funkcji

Funkcja jest obecnie w fazie testów w wersji Messengera na Androida i na ten moment nie wiadomo, kiedy miałaby zostać wprowadzona.

Sama perspektywa tego typu rozwiązania wydaje się ciekawa – w sytuacji, gdy jesteśmy zajęci pracą, podróżą lub spotkaniem ze znajomymi moglibyśmy odłożyć powiadomienie i nie zapomnieć o odpisaniu na wiadomość (jak może się to dziać, gdy w biegu odczytujemy jakąś konwersację i umyka nam zabranie w niej głosu). Pozostaje nam więc czekać na rozwój sytuacji.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail