X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger testuje funkcję, która przypomni Ci o odpowiedzi na wiadomość

Jeżeli zdarza Ci się odczytywać wiadomości na Messengerze w biegu i zapomnieć o odpisaniu na nie, spodoba Ci się nowa funkcja, która jest w fazie testów.

Messenger testuje funkcję, która przypomni Ci o odpowiedzi na wiadomośćźródło: shutterstock.com

reklama


Jak wynika z najnowszych doniesień mspoweruser.com, komunikator Facebooka testuje nową funkcję, która miałaby umożliwić przesuwanie w czasie wyświetlania powiadomień. Oznacza to, że jeśli dostaniemy wiadomość będziemy mogli odłożyć powiadomienie o niej i wyświetlić je za godzinę.

Uśpienie powiadomień

Dzięki wprowadzenia nowego przycisku w Messengerze, korzystający z komunikatora nie musieliby odpowiadać na wiadomości w danej chwili, a jednocześnie powiadomienie o nowej wiadomości nie umknęłoby ich uwadze.  Zostałoby jedynie uśpione na godzinę i ponownie wyświetlone.

W komunikatorze widoczny byłby przycisk “Przypomnij mi za godzinę”, który sprawi, że powiadomienie zostanie wyświetlone po upływie 60 minut.

źródło: mspoweruser.com

Dostępność funkcji

Funkcja jest obecnie w fazie testów w wersji Messengera na Androida i na ten moment nie wiadomo, kiedy miałaby zostać wprowadzona.

Sama perspektywa tego typu rozwiązania wydaje się ciekawa – w sytuacji, gdy jesteśmy zajęci pracą, podróżą lub spotkaniem ze znajomymi moglibyśmy odłożyć powiadomienie i nie zapomnieć o odpisaniu na wiadomość (jak może się to dziać, gdy w biegu odczytujemy jakąś konwersację i umyka nam zabranie w niej głosu). Pozostaje nam więc czekać na rozwój sytuacji.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail