X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zrób zdjęcie w Stories, a Instagram przechowa je przez tydzień

Wkrótce na Instagramie ma pojawić się nowa funkcja. Zdjęcia i filmy wykonywane za pomocą kamery do tworzenia relacji będą zapamiętywane na okres 7 dni.

Zrób zdjęcie w Stories, a Instagram przechowa je przez tydzieńźródło: shutterstock.com

reklama


Wygląda na to, że Instagram wkrótce wprowadzi nową funkcję, która pozwoli na wykorzystywanie dopiero po czasie zdjęć oraz filmów wykonanych za pomocą kamery Stories. Aplikacja zapamięta bowiem na 7 dni wszystkie materiały uchwycone za pomocą kamery dedykowanej tworzeniu relacji.

Ostatnie Stories

Dotąd, gdy próbowaliśmy stworzyć relację, ale nie byliśmy pewnie, która fotografia czy wideo będą lepsza, konieczne było zapisywanie każdej z nich w rolce aparatu, aby nie zniknęła. Wkrótce zyskamy jednak nieco więcej czasu na wybór idealnego zdjęcia lub wideo. Wszystko to, dzięki funkcji zapamiętywanie materiałów.

źródło: twitter.com/MattNavarra

Wspomniana funkcja, którą zauważył użytkownik Twittera @giuseppe_twt, pozwoli korzystającym z aplikacji na zatrzymanie wszystkiego, co próbowano uchwycić w ciągu ostatniego tygodnia.

Treści te będą widoczne w “Ostatnich” (ang. “Recent”), dzięki czemu użytkownicy mieliby możliwość wglądu w nie bez konieczności natychmiastowej publikacji. Może być to szczególnie przydatne w przypadku profili marek i influencerów, którzy dbają o najmniejszy detal relacji i poświęcają więcej czasu na jej przygotowanie.

Dostępność funkcji

Instagram nie ogłosił jeszcze wprowadzenia tej funkcji, ale wkrótce powinna ona trafić do jego użytkowników i jeszcze bardziej ułatwić im tworzenie angażujących relacji. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail