X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

LinkedIn rozwija Daily Rundown w celu rozwoju dyskusji na platformie

Rozwój narzędzia Daily Rundown to kolejny ukłon LinkedIna w kierunku użytkowników. Co się zmieni?

LinkedIn rozwija Daily Rundown w celu rozwoju dyskusji na platformieźródło: shutterstock.com

reklama


Wydaje się, że LinkedIn wciąż pracuje nad rozwojem umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych zarówno w rzeczywistości, jak też w na samym portalu. Dlatego teraz, postanowił zaktualizować Daily Rundown.

LinkedIn i jego podejście do biznesu

LinkedIn bardzo dba o rozwój osobisty marek i osób ze świata biznesu. Nie tak dawno wprowadził możliwość zapraszania na rzeczywiste spotkania biznesowe, o czym pisaliśmy. Co więcej, zatrudnił także zespół 65 dziennikarzy, których zadaniem jest rozbudzanie dyskusji na portalu za pomocą tematów łączących konkretne środowiska branżowe. Daily Rundown, to narzędzie za którego pomocą pojawiają się codziennie najistotniejsze informacje branżowe, wskazówki, trendy, itd. Teraz, LinkedIn postanowił zadbać o rozwój Daily Rundown.

Zmiany w narzędziu

Jak czytamy na blogu LinkedIna, przede wszystkim zmianie ulegnie wygląd Daily Rundown. Od teraz, przechodzenie pomiędzy różnymi historiami i dyskusjami również stanie się łatwiejsze. Gdy chcesz stać się jedną z osób komentujących dyskusje, po prostu musisz kliknąć w nagłówek. W dodatku dołączając do niektórych rozmów, upewnisz się, że docierasz wraz ze swoimi pomysłami, tematami na dyskusję, jak również samymi dyskusjami do wartościowych odbiorców.

źródło: blog.linkedin.com

W dodatku, jak czytamy na blogu LinkedIna, jeżeli chcesz aby powiadomienia o najnowszych wiadomościach w Daily Rundown przychodziły do Ciebie codziennie, wystarczy, że posiadasz wersję mobilną serwisu i wybrałeś opcję powiadomień klikając Komunikacja, a następnie Wiadomości.

Opcja dzisiejsze wiadomości i historie

Nie tylko dzięki Daily Rundown masz możliwość szybkiego dotarcia do informacji. Aby swobodnie przeglądać wydarzenia z konkretnego dnia, możesz również wybrać opcję Dzisiejsze wiadomości i poglądy. Te posty pozwalają uzyskać zupełnie nowe spojrzenie na pewne kwestie tematyczne, a dodatkowym plusem jest to, że te treści tworzone są przez samych dziennikarzy serwisu LinkedIn.

źródło: blog.linkedin.com

Jak nowy wygląd i możliwości narzędzia Daily Rundown na LinkedInie podoba się naszym czytelnikom?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail