X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

WhatsApp z funkcją samozniszczenia tajnych wiadomości?

Czy nowa funkcja samozniszczenia okaże się przydatna dla użytkowników komunikatora?

WhatsApp z funkcją samozniszczenia tajnych wiadomości?źródło: shutterstock.com

reklama


Funkcja znana niektórym z takich aplikacji jak Facebook Messenger, Telegram i Signal. Czy tym razem na funkcję samozniszczenia zdecyduje się WhatsApp? Na jakim systemie operacyjnym zostanie przetestowana jako pierwsza?

Skąd informacja o takiej zmianie?

Po raz pierwszy o nowej funkcji mogliśmy przeczytać w raporcie serwisu wabetainfo.com. Dodatkowo, jak podaje raport, pierwszy raz aplikacja ma być przetestowana przez użytkowników Androida w testowej wersji 2.19.275.

Co ważne, będzie ją można włączyć w ustawieniach i wybrać czas destrukcji i usunięcia wiadomości, albo w ciągu 1 sekundy po przeczytaniu, albo godziny.

źródło: thenextweb.com

Kiedy funkcja może okazać się przydatna?

Przede wszystkim funkcja ta może się sprawdzić w sytuacji, gdy wysłane przez nas wiadomości są poufne i nie chcemy, aby zbyt długo znajdywały się na serwerze. Od niedawna jest ona także dostępna w takich aplikacjach jak: Facebook Messenger, Telegram i Signal.

Czy rzeczywiście WhatsApp zdecyduje się na wprowadzenie tej funkcji? Wszystko okaże się podczas prezentacji wyników testów na Androidzie. Wtedy twórcy aplikacji zdecydują czy warto ją poszerzyć także na system operacyjny iOS. Oczywiście, gdy pojawią się informacje na ten temat, będziemy Was informować.

Chcielibyście, aby funkcja usunięcia wiadomości z serwera aplikacji była dostępna?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail