X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Tuned – nowa aplikacja dla par od Facebooka

Czy ludzie pozostający w bliskich relacjach z innymi zaufają aplikacji, której twórcą jest Facebook?

Tuned – nowa aplikacja dla par od Facebookaźródło: shutterstock.com

reklama


Jeżeli jesteś lub kiedykolwiek byłeś w związku, to zapewne zdarzyło Ci się wysłać ukochanej osobie romantyczną piosenkę, czy mema na temat Waszej relacji. Dlatego też, z myślą o takich osobach Facebook stworzył nową aplikację o nazwie Tuned. Na czym ona polega?

Miłość rośnie wokół nas

Jeżeli Twój profil przypomina pamiętnik rozwoju Waszej miłości, a Twoi znajomi dają Ci lekki sygnał, że powoli zaczynają mieć tego dość – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Facebook, specjalnie z myślą o takich osobach jak Ty stworzył aplikację Tuned. Dzięki temu, dostaniesz możliwość wysyłania intymnych wiadomości i bycia na bieżąco z tempem życia partnera. Dodatkowo to wszystko będzie znacznie prostsze, gdyż Tuned zostanie połączona z innymi aplikacjami, takimi jak Spotify co usprawni, np. proces wysyłania utworów muzycznych.

źródło: apps.apple.com

I jeżeli teraz myślisz sobie, że w zasadzie to nie różni się ona od innych używanych przez Ciebie komunikatorów, to rzeczywiście masz rację. Nie różni się.

Po co powstała aplikacja Tuned?

Jak czytamy w serwisie theverge.com, Tuned to jedna z pięciu stworzonych przez zespół Facebooka aplikacja zewnętrznych. Nie zmienia to jednak faktu, że nie zająłby się on tym tematem, gdyby taka potrzeba nie istniała. Rodzi się natomiast tutaj pytanie o samą formę aplikacji, która nie daje zakochanym więcej możliwości niż do tej pory Facebook czy Messenger. Poza tym, Tuned stawia na dyskretne rozmowy między dwojgiem osób, a nie da się ukryć chęci par do “chwalenia się” swoim związkiem w sieci. Czy zatem ta aplikacja to będzie kolejny sukces Facebooka? A może to nieudana próba zaistnienia w branży aplikacji randkowych?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail