X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Stwórz własne, animowane tło do wideokonferencji dzięki GIPHY Backdrop

GIPHY udostępniło nowe rozwiązanie, które umożliwia przygotowanie własnego, animowanego tła do rozmów wideo.

Stwórz własne, animowane tło do wideokonferencji dzięki GIPHY Backdropźródło: giphy.com/backdrop

reklama


Pandemia sprawiła, że wirtualne spotkania ze znajomymi i praca zdalna dla wielu z nas stała się długoterminowym rozwiązaniem, a nawet codziennością. Co więcej, wiele firm zdecydowało, całkowicie przejść na taki tryb pracy i spotykać się przede wszystkim “wirtualnie”. Dlatego też GIPHY, czyli serwis oferujący animacje i gify dostępne m.in. w social media, postanowił przygotować coś dla uczestników wideokonferencji.

Ruchome tło z GIPHY Backdrop

Od teraz, dzięki rozwiązaniu GIPHY Backdrop, możemy stworzyć własne tło do wideorozmowy z współpracownikami. Dzięki temu wniesiemy więcej ekspresji i własnej osobowości w spotkania online.

Już kilka miesięcy temu firma udostępniła pierwsze tła dla rozmów wideo. Wówczas zrozumiano, że każdy użytkownik z pewnością ucieszyłby się, gdyby mógł dostosować przestrzeń za sobą do własnych potrzeb i upodobań. Rozpoczęto więc eksperymentowanie z rozwiązaniem, które na to pozwoli i teraz oddano je w ręce internautów.

Jak spersonalizować tło?

GIPHY Backdrop jest serwisem, w którym znajdziemy różnorodne, gotowe tła lub możemy stworzyć własne. Wykorzystamy do tego animowane naklejki, podpisy, filtry czy rysunki, w skutek czego stworzymy własne, niestandardowe i animowane tło do spotkania online. To spersonalizowane dzieło może zaimponować naszym znajomym czy współpracownikom i nadać charakteru rozmowom.

źródło: giphy.com/backdrop

źródło: giphy.com/backdrop

źródło: giphy.com/backdrop

źródło: giphy.com/backdrop

Dzięki współpracy z Into Action oraz studiem Illumination możemy wykorzystać także postacie Minionków oraz hasła/naklejki nawołujące do społecznej odpowiedzialności.

źródło: medium.com

Poza dostępnymi grafikami i animacjami może załadować także własne materiały. GIPHY Backdrop akceptuje formaty: MP4, MOV, PNG, JPG oraz GIF. 

Po stworzeniu i zapisaniu własnego oryginalnego tła możemy je załadować do Zooma. Od teraz wideokonferencja na tle wodospadu, animowanych kotów czy w towarzystwie Minionków jest na wyciągnięcie ręki :)

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail