X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok wprowadza możliwość nagrywania nawet trzyminutowych filmów

Wkrótce na TikToku pojawi się możliwość tworzenia i edytowania dłuższych filmów. Dzięki temu twórcy zyskają nowe możliwości.

TikTok wprowadza możliwość nagrywania nawet trzyminutowych filmówźródło: shutterstock.com

reklama


TikTok w odpowiedzi na potrzeby swoich twórców wprowadza możliwość nagrywania nawet trzyminutowych filmów. W ciągu najbliższych tygodni opcja tworzenia dłuższych filmów zostanie wprowadzona dla wszystkich użytkowników TikToka, dając globalnej społeczności możliwość nagrywania, przesyłania i edytowania filmów o długości do trzech minut bezpośrednio na platformie.

Dłuższe materiały wideo – dlaczego?

W ciągu jednej minuty na TikToku może wydarzyć się wiele – od musicali i szant śpiewanych przez tłumy, po przepisy na makaron z fetą, pokaz jazdy na rolkach i wiele innych. Teraz wprowadzamy możliwość tworzenia dłuższych filmów przez naszą globalną społeczność – torując drogę dla jeszcze bogatszych opowieści i rozrywki na TikToku – powiedział Drew Kirchhoff, Product Manager, TikTok.

TikTok skupia się na zapewnianiu swojej globalnej społeczności narzędzi, które pozwolą na nieograniczone wyrażanie swojej kreatywności. Wprowadzanie możliwości nagrania filmów o długości do trzech minut jest odpowiedzią na potrzeby twórców, którzy do tej pory często tworzyli wieloczęściowe video na TikToku. Dzięki dłuższym filmom twórcy będą mieli możliwość tworzenia nowych, rozszerzonych typów treści, z większą dowolnością ich długości.

Kiedy funkcja będzie dostępna?

Opcja pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Gdy tylko będzie ona dostępna, twórcy otrzymają powiadomienie, że dłuższe filmy są teraz częścią ich kreatywnego zestawu narzędzi na TikToku.

Biorąc pod uwagę wszystkie sposoby, w jakie nasza społeczność do tej pory wyrażała swoją twórczą ekspresję w czasie krótszym niż 60 sekund, nie możemy doczekać się, aby zobaczyć jak ludzie nadal będą się bawić i inspirować, mając do dyspozycji kilka sekund więcej – i świat kreatywnych możliwości – dodaje Drew Kirchhoff.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail