X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Meta wprowadza nowe narzędzia dla małych i średnich firm

Meta wprowadza nowe narzędzia, aby pomóc małym i średnim firmom w komunikacji z potencjalnymi klientami. Jakie możliwości zyskają?

Meta wprowadza nowe narzędzia dla małych i średnich firmźródło: materiały prasowe Meta

reklama


Jak wynika z przeprowadzonych przez Kantar na zlecenie Meta badań, ponad 70% konsumentów chce komunikować się z firmami w taki sam sposób, w jaki rozmawia z przyjaciółmi czy rodziną. Co więcej, jak czytamy w informacji prasowej, co tydzień ponad miliard osób łączy się z kontem firmowym w usługach komunikacyjnych firmy.

Meta wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza narzędzia usprawniające kontakt między firmami a potencjalnymi klientami za pośrednictwem aplikacji.

Nowe narzędzia dla małych i średnich firm

Nowe funkcje pozwolą małym firmom ulepszyć proces obsługi klienta oraz zwiększyć wyniki finansowe. Wśród narzędzi znajdą się:

  • Native Ad Creation – reklamy na Facebooku i Instagramie, które przekierowują do czatu w aplikacji WhatsApp, to według wielu firm najlepszy sposób na docieranie do potencjalnych klientów. Nowa funkcja pozwala na tworzenie reklam bezpośrednio w aplikacji WhatsApp Business. Dzięki temu małe firmy, które chcą pozyskiwać nowych klientów i rozwijać swoją działalność, będą mogły to zrobić szybciej;
  • Filtrowanie i pozyskiwanie kontaktów za pomocą formularzy błyskawicznych – małe i średnie biznesy będą mogły teraz pozyskiwać najbardziej wartościowe kontakty dzięki funkcji filtrowania w formularzach błyskawicznych (Lead Ads Instant Forms);
  • Elastyczność w trakcie tworzenia reklam kontaktowych – zaktualizowane formularze błyskawiczne pozwolą na przekazywanie więcej informacji o firmie za pomocą obrazów i tekstu. Potencjalni klienci po wypełnieniu formularza będą mogli pobrać wszystkie potrzebne zasoby w postaci plików PDF;
  • Dostęp do ekskluzywnych treści – właściciele małych i średnich firm będą mogli dzielić się materiałami z potencjalnymi klientami, którzy wypełnili formularz błyskawiczny reklamy kontaktowej. Firmy będą mogły udostępnić swoje zasoby (np. broszurę na temat usługi lub wycenę produktu) bezpośrednio w formularzu reklamy kontaktowej, bez konieczności przekierowywania na stronę internetową.

źródło: informacja prasowa Meta

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail