X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Czy Messenger wyprze rozmowy telefoniczne? Meta odpowiada nową zakładką

Na Messengerze pojawi się nowa zakładka. Gdzie będziemy mogli ją znaleźć?

Czy Messenger wyprze rozmowy telefoniczne? Meta odpowiada nową zakładkąźródło: shutterstock.com

reklama


Messenger to jeden z popularniejszych komunikatorów, z których korzystamy na co dzień. Wysyłając za jego pośrednictwem wiadomość tekstową, widzimy czy została ona odczytana oraz, czy dana osoba jest obecnie dostępna. Ta druga opcja pozwala nam również wybrać odpowiedni moment na to, aby wykonać połączenie. Jednak do tej pory brakowało jednego elementu. Jakiego?

Nowa zakładka na Messengerze

Gdy wejdziemy w aplikację Messenger, zobaczymy obecnie na dole trzy zakładki: Czaty, Osoby i Relacje. Już niebawem dołączy do nich kolejna – Połączenia. Jest to odpowiedź na potrzeby użytkowników. Dzięki nowej zakładce będą oni mogli sprawdzać listę nieodebranych, odebranych i wykonanych połączeń.

Widok nowej opcji w Messengerze

źródło: socialmediatoday.com

Co nie mniej istotne, również za pomocą tej nowej opcji, w szybszy sposób będzie można połączyć się ze znajomymi, których posiadamy na komunikatorze. Opcja przypomina nieco spis połączeń w naszym smartfonie. I nic w tym dziwnego, ponieważ właśnie tę funkcję ma ona zastąpić.

Czy Messenger wyprze telefony?

Odpowiadając na to pytanie, nie powinniśmy mówić w czasie przyszłym, a teraźniejszym. Komunikatory, w tym Messenger, powoli wypierają tradycyjne połączenia. Meta szacuje, że połączenia audio i wideo na Messengerze wzrosły w szybkim tempie. Już dziś, na całym świecie, odbywa się ponad 300 milionów połączeń audio i wideo z poziomu aplikacji.

Ponadto, wszystko wskazuje na to, że liczby te z każdym rokiem będą rosły. Nowa zakładka to więc mała zmiana na Messengerze, lecz pokazuje kierunek, w którym chce podążać aplikacja, ale i w którym podąża obecnie cały świat.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail