X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nadchodzi InternetBeta 2022! 14. edycja konferencji już 14–16 września, w Kielnarowej

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja InternetBeta. W dniach 14-16 września na scenie konferencji pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów. Jakie tematy poruszą podczas wydarzenia?

Nadchodzi InternetBeta 2022! 14. edycja konferencji już 14–16 września, w KielnarowejInternetBeta 2021 / źródło: facebook.com/InternetBeta

reklama


InternetBeta to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branżowych w Polsce. Po raz kolejny – czternasty – odbędzie się ona stacjonarnie, w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

O konferencji

InternetBeta to konferencja inna niż wszystkie – nie odbywa się w centrum dużego miasta, a w malowniczej Kielnarowej koło Rzeszowa. Od 2009 roku organizatorzy zapraszają do nowoczesnego kampusu Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie. Okoliczności przyrody sprzyjają skupieniu się na tym, co tu i teraz, czyli ciekawych prelekcjach, spotkaniach z innymi uczestnikami i prelegentami, networkingu oraz branżowej integracji. Wśród słuchaczy tej multidyscyplinarnej konferencji i #ludziBety znajdziemy bowiem przedstawicieli wielu branż, m.in. internetowej, marketingowej, NGOs, start-upów czy nowych technologii.

W tym roku wydarzenie odbędzie się również tylko w formie stacjonarnej. Ta formuła jest ogromną zaletą Bety (jak popularnie jest nazywana konferencja) – daje możliwość swobodnej rozmowy, nawiązania kontaktów, podtrzymania tych istniejących, wysłuchania topowych prelegentów z najciekawszymi tematami z ostatniego roku. A wszystko to na przepięknym Podkarpaciu, gdzie wręcz generowany jest nowy biznes.

Prelekcja podczas InternetBeta 2021

InternetBeta 2021 / źródło: facebook.com/InternetBeta

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wydarzenie jest trzydniowe, a dodatkowo odbywa się równolegle w kilku lokalizacjach. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

Pierwszym prelegentem 14. edycji, którego zobaczymy się na scenie Bety już po raz kolejny, będzie Michał Rokosz (Inovo). Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Andrzej Ogonowski, Anna Ledwoń-Blacha, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Karol Dziedzic, Dagmara Pakulska, Katarzyna Malinowska, Anna Karcz-Czajkowska, Kacper Gugala, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel, Łukasz Sokołowski, Jan Sikora, Kinga Edwards, Artur Pajkert czy Filip Werstler. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji!

Panel dyskusyjny podczas InternetBeta 2021

InternetBeta 2021 / źródło: facebook.com/InternetBeta

Tegoroczna InternetBeta to już czternasta edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Dlatego będzie się działo! – zapowiada organizator InternetBeta, Łukasz Bis. – Będzie specjalna strefa chilloutu, gra terenowa i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych zobaczymy największych mówców i mówczynie polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić! Beta to miejsce zderzania opinii, dlatego będziemy dyskutować o przedsiębiorczości. A wieczorami będziemy się integrować!

Pełny plan wydarzenia jest dostępny na stronie konferencji: https://www.internetbeta.pl/program

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Partnerami strategicznymi są Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Shopware oraz GetResponse.

Partnerami technologicznymi są Blue Cherry Studio, Meeting Application, mobitouch. Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Rzeszów, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, plente, a także Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Brand24, Colours of Coffee, ContentHouse, DIMAQ, FEB, filmcloud, Grupa iCEA, IAB Polska, RunVido, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, PreFactum, SMSAPI, Space Wizard i The Big Thing.

Więcej informacji na temat konferencji oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/

SOCIALPRESS jest stałym patronem medialnym InternetBeta od 2010 roku.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail