X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Click Republic z wakacyjną ofertą dla klientów

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

cr

reklama

Według badań firmy Gemius – 98 proc. polskich firm, promujących się w sieci, wykorzystuje do tego celu pocztę elektroniczną i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.

Mailing cały czas znajduje się w czołówce najpopularniejszych narzędzi marketingowych, a firmy działające w tym segmencie prześcigają się w ofertach dla nowych i obecnych klientów. Ich aktywność widać również w okresie wakacji, czego przykładem jest najnowsza promocja Click Republic.

Sieć reklamowa, która posiada już ponad milion rekordów z targetowaniem po intencjach zakupowych oraz osiem milionów adresów w swoich bazach, zachęca klientów do skorzystania ze specjalnej oferty.  Promocja dotyczy wysyłek w modelu CPM, z których klienci mogą otrzymać 30% wolumenu. Promocja trwa do końca września.

Click Republic od kilku lat współpracuje z najlepszymi wydawcami w kraju. Dzięki temu spółka jest w czołówce pod względem zasięgu kampanii e-mail marketingowych w Polsce. Firma, opierając się na najlepszej jakości bazach adresowych realizuje skuteczne kampanie e-mailingowe we wszystkich modelach rozliczeniowych. Więcej na www.clickrepublic.pl