X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Kampania Biura Podróży Reklamy dla International Paper startuje na kilku europejskich rynkach

H2P_inf_1024x1744_FHAPPY2PRINT

Kampania startuje dziś, potrwa miesiąc, obejmie: Niemcy, Wielką Brytanię, Polskę, Hiszpanię, Włochy i kraje Beneluxu. Humorystyczny spot, który będzie publikowany w mediach online i na blogach w tych krajach jest już dostępny w serwisie YouTube:

Biuro Podróży Reklamy jest odpowiedzialne także za zakup mediów online i blogów, w kategoriach tematycznych takich jak: technologia, drukarki, lifestyle, humor.
Aplikacja Happy2Print jest to bezpłatna aplikacja stworzona w kooperacji International Paper i HP, umożliwiająca za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub przewodu USB, w szybki i łatwy sposób drukowanie dokumentów z urządzeń mobilnych. Dostępna jest na Google+ i App Store. Współpracuje ze wszystkimi drukarkami, niezależnie od marki. Jedynie co trzeba zrobić to zainstalować aplikację na swoim smartfonie lub tablecie.
International Paper jest amerykańskim przedsiębiorstwem z branży tekturowej i papierniczej, działającym w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. W obszarze EMEA International Paper jest wiodącym dostawcą wysokogatunkowego papieru biurowego, oferując szeroki wachlarz usług i wartościowych rozwiązań w sektorze opakowań, w tym tektur do opakowań składanych, wykorzystywanych do produkcji ekskluzywnych opakowań oraz opakowań spożywczych, a także do opakowań z tektury falistej dla segmentu rolniczego, przemysłowego i konsumpcyjnego. International Paper jest producentem i dystrybutorem papierów marki HP Everyday Papers na licencji HP Inc.
Agencja Biuro Podróży Reklamy to eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych. Agencja posiada dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015) oraz w sumie 27 nagród i wyróżnień brażnowych: Epica Awards, Kreatura, Impactor, Mixx Awards, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty Spinacz, Kampania Społeczna Roku.