X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Result Media rozbudowuje działy Client Service i Strategy

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

nowe osoby

reklama

Magdalena Stefaniak od samego początku swojej kariery zawodowej związana jest  z komunikacją i e-marketingiem. W Result Media odpowiada za stworzenie i rozwój zespołu Client Service, realizację kampanii dla obecnych klientów oraz działania z obszaru new business. Stefaniak posiada ponad 9-letnie doświadczenie w realizacji kampanii z obszaru nowych mediów. Pracowała dla klientów, takich jak Totolotek, Discovery Channel, Samsung Electronics Polska, Polpharma i wielu innych. Przez ponad 3 lata zarządzała wieloosobowym zespołem Social Media w spółce PKT.pl i Clearsense.

Z kolei nowo powstałe stanowisko Account Executive w Resut Media objęła Monika Chromiec. Jest ona odpowiedzialna za tworzenie strategii działań z wykorzystaniem najefektywniejszych narzędzi i technologii oraz ich realizację. Do jej zadań należy również budowanie relacji z klientami agencji. Chromiec posiada 6-letnie doświadczenie w reklamie online z wykorzystaniem nowych mediów. Karierę zawodową rozpoczęła w agencji Performance Media, gdzie pracowała jako specjalista ds. marketingu internetowego. Następnie, chcąc poszerzać swoje kompetencje, dołączyła do zespołu Search Lab (obecnie Optimizer) należącej do grupy Agora S.A,  gdzie odpowiadała za tworzenie media planów i strategii.

Ten rok obfituje w sukcesy naszej firmy. W czerwcu br. otrzymaliśmy  tytuł Partnera Google Premium oraz zdobyliśmy wszystkie specjalizacje Google. Te wyróżnienia istotnie przekładają się również na liczbę nowych klientów oraz wzrastające oczekiwania obecnie obsługiwanych spółek. To z kolei pociąga za sobą również rozbudowę struktury naszej agencji o doświadczonych ekspertów i pasjonatów marketingu internetowego.” – mówi Konrad Spoczyński CEO Result Media.

Result Media działa na rynku od 2009 r. Zespół agencji to specjaliści z branży marketingu on-line, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze internetowych kampanii reklamowych. Spółka skupia ludzi, którzy specjalizują się w SEM/SEO, analityce internetowej, planowaniu mediów, afiliacji i kampaniach sprzedażowych. Weryfikacji Result Media jako Partnera Google ze specjalizacjami i certyfikatami osobowymi można dokonać pod linkiem: https://www.google.com/partners/#a_profile;idtf=7562512747;qury=result%20media