[oferta archiwalna] React.js Developer

Stanowisko

React.js Developer

Wymagania

Poszukujemy osoby do współpracy przy tworzeniu warstwy front-end aplikacji opartych o ReactJS na podstawie dostarczonych widoków i makiet. Projekty realizowane w 2-3 osobowym zespole, zwykle w formule tygodniowych sprintów. Mile widziane osoby posiadające rynkowe doświadczenie we wdrażaniu podobnych technologii dla agencji marketingowych, software house’ów lub start-upów.

  • Javascript ES6 + React (React hooks, context API, Redux)
  • CSS (css, CSSinJS – styledcomponents)
  • HTML
  • rozróżnienie statycznych aplikacji od aplikacji typu SSR

Zakres obowiązków

  • Małe, średnie projekty z czasem realizacji 2-3 miesiące
  • Tygodniowe sprinty i cykliczna aktualizacja postępów prac
  • Praca zadaniowa – clockify.me + trello/jira/youtrack
  • Obłożenie minimalne pół etatu i możliwość szybkiego rozszerzenia do pełnego etatu
  • Remote 80% – 1 spotkanie w biurze, w przypadku bezproblemowej współpracy możliwość przejścia na 100% remote
  • Jasne warunki współpracy, preferowana forma zatrudnienia B2B lub rozliczenia na podstawie umowy o dzieło
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach dla klientów z kraju i zagranicy i realnego wpływu na końcowy kształt tworzonych aplikacji

Kontakt

hello@boringowl.io

Dodatkowe informacje

Mile widziane:

  • SQL
  • NodeJS (budowanie API serverless)
  • Nextjs (znajomość działania aplikacji, _document.js, _app.js)
  • GatsbyJs
  • Praca zadaniowa w oprogramowaniu typu trello/jira /youtrack

Adres

Grochowska 217/15, 04-077 Warszawa

  • HTML