X

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Specjalista ds mediów społecznościowych

Wszystkie materiały w sekcji "Oferty pracy" to ogłoszenia publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Firma

Pracownia HomeKONCEPT

Stanowisko

Wymagania

Pracownia HomeKONCEPT jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą projektującą wyjątkowe domy dla wymagających Klientów indywidualnych i deweloperów z całego kraju.

Wraz z rozwojem firmy, do swojego biura w Krakowie, poszukujemy Specjalisty ds mediów społecznościowych.

Szukamy dynamicznej i ambitnej osoby, z którą będziemy mogli systematycznie budować i angażować społeczność naszych odbiorców.

Oczekujemy od Ciebie:
Doświadczenia w prowadzeniu kanałów społecznościowych,
umiejętności tworzenia kampanii reklamowych na Facebooku,
"lekkiego pióra",
umiejętności przygotowywania prostych materiałów graficznych do publikacji w social mediach,
kreatywności, komunikatywności, dokładności i poczucia estetyki,
doskonałej organizacji pracy i samodzielności.

Mile widziane doświadczenie w branży architektonicznej lub wnętrzarskiej.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
Bieżące prowadzenie firmowych kanałów społecznościowych,
tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści (posty, artykuły, zdjęcia, video),
skuteczne reklamowanie marki na Facebooku,
pisanie tekstów redakcyjnych i marketingowych,
monitoring i budowanie zasięgu marki w mediach społecznościowych,

Kontakt

rekrutacja@homekoncept.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanych zadań,
- unormowane godziny pracy,

Miejsce pracy: Kraków

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja(at)homekoncept.pl
W temacie wiadomości proszę wpisać: specjalista ds mediów społecznościowych.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W treści CV należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Adres

ul. Grzegórzecka 67F/1, 31-559 Kraków