X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowy projekt współzałożycieli Twittera

Nowy projekt współzałożycieli Twittera

reklama


Tony Stubblebine i Jon Crosby stworzyli ciekawą aplikację do odblokowywania ludzkiego potencjału poprzez pozytywne wzmocnienie. – Kochamy to oprogramowanie za to, co robi, ponieważ wypróbowałem je i sądzę, że działa. Mamy plan stworzenia wspólnie czegoś niezwykłego. Obvious Corporation będzie wspierać utalentowany zespół Lift w strategii, projektowaniu, finansowaniu, rekrutacji – generalnie będziemy tak pomocni, jak to tylko możliwe. W zamian będziemy oczywiście posiadać kilka akcji w Lift – czytamy na stronie Obvious Corporation .

Jesteśmy zainteresowani tym, w jaki sposób nowa technologia może pomóc w uwolnieniu potencjału ludziego, szczególnie poprzez wykorzystanie pozytywnego wzmocnienia. Mamy prototyp, ale jesteśmy jeszcze daleko od otwarcia drzwi – dodaje na swoim blogu Tony Stubblebine.

Projekt objęty jest domeną Obvious Corporation, jednostki założonej przez Williamsa w 2000 roku i mającej na celu wspieranie różnych inicjatyw. Wraz z Evanem Williamsem i Jasonem Goldmanem Stone oznajmił w czerwcu, że połączą siły, by ponownie uruchomić Obvious Corporation. Ich misją jest opracowywanie systemów mających pomagać ludziom współpracować w celu poprawy świata.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail