X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kolejne udogodnienia dla administratorów fanpejdży

Kolejne udogodnienia dla administratorów fanpejdży

reklama


Każdy kto prowadzi fanpejdża doskonale wie, że komentowanie jako użytkownik było możliwe po przełączeniu się na korzystanie z Facebooka jako profil prywatny. Analogicznie, komentowanie jako strona było możliwe przy korzystaniu z serwisu jako strona. Istniała jeszcze jedna możliwość – wybranie takich ustawień fanpejdża, w których zawsze publikujemy na nim jako strona, nawet korzystając z własnego konta prywatnego.

Teraz Facebook znacznie uprościł ten system. Wspomniana na końcu powyższego akapitu funkcja pozostała nadal w użyciu, natomiast znacznie prościej przełączać się z komentowania jako użytkownik na komentowanie jako strona i odwrotnie. Wystarczy bowiem kliknąć odpowiedni przycisk na niebieskim pasku, który ukazuje się naszym oczom gdy odwiedzamy stronę prowadzonego przez nas fanpejdża. Na pasku znajduje się informacja o tym czy aktualnie publikujemy i komentujemy na stronie jako użytkownik czy jako strona, a obok tego komunikatu przycisk do zmiany.

fot. Facebook.com

Drugą nowością dla administratorów jest znaczne uproszczenie procedury zmiany nazwy użytkownika dla stron (czyli innymi słowy nazwy, która pokazuje się w adresie strony). Dotychczas zmiana była możliwa wyłącznie po złożeniu odpowiedniego wniosku, który podlegał rozpatrzeniu przez administratorów Facebooka. Teraz wystarczy udać się do panelu ustawień strony, spośród znajdujących się po lewej stronie zakładek wybrać „podstawowe informacje” i w kolumnie „nazwa użytkownika” kliknąć w „change username”.

fot. Facebook.com

Wówczas przełączamy się na korzystanie z Facebooka jako użytkownik, a następnie zostajemy przekierowani do kolejnego okna, w którym wpisujemy nową nazwę użytkownika. Zmiany można dokonać tylko raz.

fot. Facebook.com

  • Krzysztof

    Trochę stare te nowości

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail