X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe profile na LinkedIn

Nowe profile na LinkedIn

reklama


Przedstawiciele serwisu utrzymują, że nowy wygląd profili jest bardziej przejrzysty, a przez to i użyteczniejszy. Każda sekcja profilu jest wyraźnie oddzielona od pozostałych, w dodatku cały profil posiada więcej graficznych elementów (m.in. loga firm, które figurują w sekcji „doświadczenie”). Ułatwiono możliwość edycji profilu i zawieranie kontaktów. Co istotne, użytkownicy mogą wzbogacić swój profil o kilka nowych sekcji, jak „projekty” czy „publikacje”. Na samej górze profilu znajdować ma się sekcja „Aktywność”, co ma przyczynić się do zwiększenia zaangażowania użytkowników.

Wprowadzono również system porównań z innymi użytkownikami. W ten sposób dowiemy się między innymi na jakim etapie kariery zetknęliśmy się z niektórymi z nich.

Wraz z ogłoszeniem redesignu profili serwis podał również kilka danych. Wynika z nich, że baza serwisu każdego dnia wzbogaca się o 175 tysięcy nowych profili, a liczba wyszukiwań profili sięga nawet 3 miliardów. Każdego dnia wyświetlanych jest 25 milionów profili.

Wprowadzenie nowych profili to kolejna z szeregu zmian wprowadzonych w serwisie na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Inne z nich to wprowadzenie powiadomień, przycisku „Obserwuj” oraz redesign stron firmowych.

Wszystkich zainteresowanych nowymi profilami odsyłamy tutaj. Wedle zapowiedzi mają być wprowadzane na przestrzeni kilku nadchodzących miesięcy.

fot. LinkedIn

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail