X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poznaj nowego bohatera reklamówek Old Spice

Poznaj nowego bohatera reklamówek Old Spice

reklama


Przypomnijmy, że seria klipów z Old Spice Guyem, w którego wcielił się szerzej nieznany do tamtej pory Isaiah Mustafa okazała się być wielkim sukcesem. Najpopularniejsza z reklamówek wygenerowała ponad 44 milionów wyświetleń.

Od kilku dni coraz większą popularność zyskują filmiki opublikowane w ramach najnowszej kampanii. Ich bohaterem jest… Pan Wilkopies (ang. Mr. Wolfdog). W pierwszej z reklamówek przedstawia się widzom jako nowy szef działu marketingu Old Spice’a, co ma podkreślać fakt, iż siedzi za biurkiem. Zwierzęcy bohater przemawia do nas za pośrednictwem urządzenia, które „tłumaczy” na angielski jego komunikaty. Mr. Wolfdog stara się przekonać oglądających, że doskonale zna się na marketingu i jednocześnie zachęca do obserwowania swoich profili na Twitterze i Tumblerze.

Nowa kampania Old Spice promuje wprowadzoną niedawno na rynek linię kosmetyków, o nazwie Wild. W ramach kampanii udostępnionych zostało już kilkanaście reklamówek z nowym bohaterem, w których mówi widzom jak odnieść sukces w biznesie. Kilka z opublikowanych filmików to z kolei wywiady.

Czy nowe reklamówki Old Spice’a odniosą taki sukces jak seria z Old Spice Guyem? Z pewnością jest to możliwe. Pierwszy z nowych filmików (“Meet the Wolfdog”) wyświetlono w ciągu 3-ech dni od premiery już ponad 500 tysięcy razy.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail