X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Można wysyłać zgłoszenia do Mobile Trends Awards

Można wysyłać zgłoszenia do Mobile Trends Awards

reklama


Nagrody Mobile Trends Awards zostaną przyznane po raz trzeci. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 130 projektów. Propozycje można zgłaszać do 2 grudnia. Ze zgłoszonych firm zostaną wyłonione nominacje, z których Kapituła Konkursowa, wybierze zwycięzców. Nowością w tym roku jest głosowanie internatów – każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę. Zwycięzcy głosowania internautów, otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie 2014.mobiletrends.pl/MobileTrendsAwards.

Program Mobile Trends Conference 2014

Pierwszego dnia – Business Day – wysłuchamy prelekcji dotyczących szeroko pojętego mobile marketingu. Konferencję rozpocznie prelekcja Karola Kopańko, który opowie jak przedsiębiorcy mogą trafić do „generacji Y”, czyli osób, które przez cały czas funkcjonują na styku świata wirtualnego i realnego. Ze Stanów Zjednoczonych przyleci Steven Hoober, który projektuje mobilne rozwiązania od 1999 roku. Podczas prelekcji zatytułowanej „Getting Good UX Into Mobile” Steven podzieli się swoimi receptami na sukces w tworzeniu aplikacji mobilnych, tak by zawsze przynosiły one oczekiwany zysk dla twórcy. Swoją prelekcję wygłosi również Roman Łoziński, strateg firmy K2. Wytłumaczy on dlaczego robienie researchu boli i jak się przed tym bronić.

Drugi dzień – Development Day – to okazja dla programistów i innych specjalistów z branży IT do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu tworzenia aplikacji oraz stron przeznaczonych na urządzenia mobilne. Paul Verbeek, założyciel pierwszego Open Device Lab w Holandii oraz front-end developer, podczas swojej prelekcji „Device Advice”, odpowie na pytanie jak dobrze i sprawnie przeprowadzać testy aplikacji na różnych urządzeniach. Honza Sladek to jeden z czołowych czeskich ekspertów z zakresu CSS i Responsive Web Design, które będą tematem jego prelekcji. Co współcześni developerzy zastawiają przyszłym pokoleniom oraz dlaczego mobile to kłamstwo, dowiemy się podczas prelekcji zatytułowanej „The Mobile Development We Leave Behind”, którą wygłosi User Interface Developer z Berlina – Horia Dragomir. Ponadto, wystąpią jeszcze prelegenci z Rosji, Niemiec, USA i oczywiście z Polski.

Pełny program konferencji na 2014.MobileTrends.pl.

Patronem medialnym konferencji jest SOCIALPRESS.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail