X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

M@il My Day II już w maju w Warszawie

M@il My Day II już w maju w WarszawiePoranki z email marketingiem / fot. mat. prasowy

Pomysł na konferencję powstał w roku ubiegłym, kiedy to organizatorzy postanowili odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę email marketingową.

Pierwsza edycja okazała się być sukcesem. Ankieta, którą przeprowadziliśmy po konferencji utwierdziła nas w przekonaniu, że jest potrzeba organizacji takich wydarzeń i że robimy to dobrze. Postanowiliśmy więc iść za ciosem i w tym roku również zorganizować konferencję, jednak tym razem w Warszawie. Mamy nadzieję, że Stolica przyjmie nas ciepło i spotkamy ludzi interesujących się email marketingiem i chcących poznawać dobre praktyki – mówi Paweł Sala, prelegent i organizator.

Pierwszego dnia wśród prelegentów spotkać będzie można m.in: Pawła Salę, Pawła Tkaczyka, Monikę Mikowską czy Romana Łozińskiego. Przedstawione zostaną zarówno przydatne case study, jak i potrzebne prawnicze kwestie. Drugi dzień przeznaczony będzie na warsztaty, podczas których eksperci będą uczyć jak prowadzić działania email marketingowe.

Więcej informacji na stronie www.mailmyday.pl.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.


Szkolenia z content marketingu: skuteczna sprzedaż a content marketing 23.10.2018 w Warszawie oraz content marketing w B2B 27.11.2018 w Warszawie

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail