X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Tinder – nowa aplikacja dla singli?

Tinder – nowa aplikacja dla singli?

reklama


Według ekspertów Business Insider, Facebook traci przychylność młodych, ponieważ stał się zbyt rozbudowany. Ponadto wciąż mnoży swoje funkcje i przede wszystkim, korzysta z niego co raz szersza grupa społeczna, w tym Ci których młodzież unika w sieci najbardziej – rodzice. Być może między innymi dlatego najmłodsi “uciekli” do Tindera. Aplikacja ta została założona przez Seana Rada i kilku innych geeków z Doliny Krzemowej w październiku 2012 roku.

Jak działa  Tinder? Importuje profile użytkowników z Facebooka i ich lokalizację na mapie, po czym pozwala polubić lub odrzucić zdjęcia profilowe znajdujących się w promieniu kilku mil osób płci – przeciwnej lub tej samej. Jeśli dana kobieta bądź mężczyzna ci się spodoba, to… nie możesz do niej napisać. Tinder pozwala co najwyżej na zaznaczenie, że jest fajna i dopiero jeśli ona zrobi to samo w stosunku do ciebie, wyświetla się wiadomość „para dobrana”!

źródło: guardian.com

źródło: guardian.com

Brzmi jaki zwykła aplikacja matrymonialna? Właśnie taka jest. W Tinderze dużo kręci się w okół seksu. Często użytkownicy tylko tego oczekują – łatwego nawiązania kontaktu ze smartphonem w ręku i szybkiej przygody z płcią przeciwną. I chociaż twórcy Tindera przekonują, że ich dzieło nie musi kręcić się wokół seksu, ale może służyć do znajdywania partnerów biznesowych czy przyjaciół, w naszym kraju zdecydowanie dowodzi infantylizowania społeczeństwa oraz tego, jak bardzo rozwinęło się komunikowanie na odległość.

Podsumowując – Tinder to aplikacja prosta w obsłudze, ładna graficznie i oczywiście szalenie mobilna. A właśnie ta mobilność i komunikacja na odległość staje się dziś widmem przyszłości. W XXI wieku nie powinien też już dziwić, czy gorszyć cel użytkowników z niej korzystających korzystających. Warto zatem, nawet dla śmiechu, wypróbować Tindera.

Aplikacja dostępna pod linkiem

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail