X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Serwis oferujący zdrady małżeńskie w Polsce

Serwis oferujący zdrady małżeńskie w Polsce

reklama


Serwis Ashley Madison to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych na świecie. Został założony w 2001 roku w Kanadzie i od tamtej pory specjalizuje się w ułatwianiu kontaktów w celu pozamałżeńskich „skoków w bok”. Na stronie głównej serwisu czytamy: „Ashley Madison to najpopularniejszy na świecie serwis randkowy skierowany do osób zamężnych i żonatych pragnących dyskretnego seksu”.

“Życie jest krótkie. Pozwól sobie na romans”

To hasło reklamowe portalu. „Puls Biznesu:” oszacował, że za pośrednictwem serwisu Ashley Madison zdrady ma dopuszczać się nawet około miliona zamężnych Polek i żonatych Polaków. Na zdradzie Polaków zarabiać będą Kanadyjczycy, bo chociaż gościnna rejestracja jest bezpłatna, to żeby w pełni korzystać z wszystkich usług i możliwości portalu, trzeba za dostęp zapłacić.

Pod adresem serwisu oraz szefa Noela Bidermana padają oskarżenia i zarzuty demoralizacji, podważaniu podstawowych wartości etycznych i budowania interesu na rujnowaniu małżeństw. Sam Biderman broni się, wyjaśniając, że wypełnia tylko lukę na rynku, która i tak istnieje. W pierwszym roku działania na Wisłą portal chce uzyskać co najmniej pół miliona klientów. Na całym świecie Ashley Madison posiada prawie 27 milionów zarejestrowanych użytkowników poinformował TVN24 Biznes i Świat.

Kontrowersyjne reklamy

Portal randkowy Ashley Madison znany jest także z mocnych i kontrowersyjnych reklam przy wchodzeniu na rynek danego kraju. Możliwe więc, że w Polsce także należy spodziewać się wzbudzającej spore emocje kampanii reklamowej. W 2012 przy wejściu na rynek francuski serwis reklamował się zdjęciem czterech prezydentów Francji, pytając, co mają ze sobą wspólnego i sugerując, że dali się przyłapać żonom na zdradzie.

 • Fraglesi

  “I nie byłoby w tym może nic dziwnego ani zaskakującego, gdyby nie fakt, że oferuje on usługi randkowe z zamężnymi kobietami i żonatymi
  mężczyznami.”

  Panie Dziennikarzu, niech Pan łaskawie wytłumaczy co w tym jest tak dziwnego i zaskakującego?

 • Fx7

  Serwis wygląda jak z 2000 roku

 • Kalita

  Po tym jak wyciekły dane osób korzystajacych z tego portalu stał sie sławny na cały swiat :) Zdrada powinna być pietnowana i to bardzo. Jak sie kogos zdradza to przeciez sie go krzywdzi. Sama to poczułam na własnej skórze, gdyż mój partner mnie zdradzał. Miałam pewne podejrzenia, ale to było za mało. Kupiłam wiec taki ukryty dyktafon: http://www.alfatronik.com.pl/dyktafony-dyktafony-ukryte-dyktafon-listwie-zasilajacej-czas-dzialania-400h-p-1104.html i nagrywałam chłopaka. Analiza nagrań nie pozostawała złudzeń, byłam zdradzana.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail