X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa funkcja Pinteresta

Nowa funkcja Pinteresta

reklama


Nowa wyszukiwarka pozwala wszystkim użytkownikom wyszukiwać pinezki popularnych użytkowników Pinteresta. Jak mówią twórcy, pozwoli to śledzić na bieżąco trendy i wpisy dodawane przez najbardziej znanych. Jak dotąd bardzo często piny gubiły się w zalewie informacji. Dzięki nowej wyszukiwarce, bardzo łatwo jest znaleźć interesującą nas osobę i wszystkie wpisy, które przyczepiła do swojej tablicy. Dodatkowo, każda taka osoba ma obok swojego imienia i nazwiska miniaturkę, która pozwala zweryfikować prawdziwość konta.

pinterest-alton

pinterest-alton2

Poprawiono także jakość filtrów wyszukiwania, które pozwalają na bardziej precyzyjne wyszukiwanie odpowiadających nam treści i mniej unikanie błędów, które do tej pory się zdarzały.

Wszystkie te nowości są oczywiście dostępne zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

Ostatnio zespół Pinteresta dosyć często wprowadza zmiany i udogodnienia. Twórcy Pinteresta ciągle mają nadzieję na to, aby portal stał się bardziej rozpoznawalną i częściej używaną siecią społecznościową. Nie tylko przez “zwykłych” użytkowników internetu, ale także tych “znanych i sławnych” idąc tym samym podobną ściążką jak chociażby Instagram. Czy ten krok zwabi na stronę gwiazdy i tłumy fanów, którzy będą je podglądać? Czas pokaże.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail