X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Snapchat zaktualizowany! Nowe filtry i pierwsze opłaty

Twarz jak z terminatora, płynąca tęcza z ust i zakochane oczy. To tylko niektóre z nowości, których od wczoraj można używać, korzystając ze Snapchata. Bo oprócz tego, pojawiły się pierwsze opłaty.

Snapchat zaktualizowany! Nowe filtry i pierwsze opłatyfot. AdamPrzezdziek/CC/Flickr.com

reklama


Snapchat robi się coraz ciekawszy! Przynajmniej z założenia. Jeśli korzystacie ze Snapchata, wystarczy, że go zaktualizujecie, a pojawi się kilka zmian widocznych “gołym okiem”.

Zegar

Po pierwsze, nie wiedzieć czemu, ze Snapchata zniknął zegar, który do tej pory pokazywał użytkownikom, jak długa jest historia udostępniona przez innych. Jest to dość niejednoznaczny ruch ze strony teamu Snapchata, ale kto wie, może zbyt duża ilość “snapów” odstraszała innych użytkowników? Z drugiej jednak strony, niewiedza jest dość irytująca i ja chętnie wróciłabym do wcześniejszej wersji.

Filtry

Aktualizacja objęła również filtry. Tym razem nie chodzi o kolejne, jak w przypadku Instagrama, “upiększające” filtrowanie, ale wersję mocno zabawną. Pojawiły się więc m.in. twarze z Terminatora, filtr postarzający, dodający tęczę, a także serca na oczach. Filtry działają w trybie selfie, a żeby je uaktywnić, wystarczy wybrać jeden z nich, a następnie zrobić zdjęcie lub nakręcić krótkie wideo. Pojawiło się także kilka nowych emoji, jak “BFF”, “Super BFF”, “Besties” itp…

http://9to5mac.com

http://9to5mac.com

http://www.techinsider.io/

http://www.techinsider.io/

Płatności

Na pewno nie raz umknęły Wam snapy Waszych znajomych lub zapomnieliście ich odtworzyć, a potem żałowaliście, prawda? Teraz jest na to rada. Wprowadzone płatności dotyczą właśnie ponownego odtwarzania zdjęć lub filmików, a koszty za taką usługę zaczynają się od 99 centów za 3 ponowne odtworzenia. Najdroższa opcja, za niecałe 5 dolarów, pozwoli Wam na wykupienie 20 ponownych odtworzeń. Dobry pomysł, bo na pewno znajdą się chętni na korzystanie z niego.

Czteroletni już Snapchat nie zwalnia tempa i wciąż idzie do przodu, pozostając naprawdę cool. Coraz więcej użytkowników decyduje się na założenie swojego konta, ale też coraz więcej firm i marek pojawia się tam ze swoimi historiami, które przybliżają ich do swoich klientów, ale i uczłowieczają markę. Zobaczymy, co będzie następne i czy (lub raczej kiedy) wprowadzone zostaną kolejne opłaty. Jak myślicie, co będzie następne?

  • Bibu

    Mi te nowe minki kurde nie działają a bym chciala zeby dzialaly

  • Suriko

    Gorąco polecam agencję interaktywną, zajmującą się tworzeniem mobile oraz promowaniem http://greenparrot.pl/oferta/tworzenie-aplikacji-mobilnych Są skuteczni i terminowi, a kontakt mają na najwyższym poziomie.

  • A.

    Superzaawansowany efekt wylewającej się z pyska tęczy, półprzeźroczysta tapeta, którą można na fotunię i nazwać to “efektem terminatora”? Litości! Przecież to jest poziom poniżej podłogi!!! W Paincie są większe możliwości…

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail