X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook testuje Reakcje – mają zastąpić przycisk “Lubię to” [AKTUALIZACJA]

Facebook testuje Reakcje – mają zastąpić przycisk “Lubię to” [AKTUALIZACJA]fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Od nadmiaru co rusz pojawiających się informacji dotyczących aktualizacji lub wprowadzania w życie nowych funkcji na Facebooku, można dostać bólu łowy, to fakt. Ale najnowsza wiadomość jest całkiem interesująca. Zastępujące przycisk “Lubię to” Reakcje na razie są w fazie testów, ale lada moment pewnie się pojawią w naszych News Feedach.

Jeśli to, o czym pisze Engadget okaże się prawdą, już niedługo każdy z nas będzie mógł skorzystać z nowej funkcji na Facebooku, która w zamierzeniu ma pozwolić nam na wyrażenie większej ilości emocji i reakcji, niż do tej pory. Przycisk “Lubię to” nieco stracił na wartości, a dodatkowe, podsycające całą sytuację komentarze w sprawie buttonu “dislike”, który jak już jakiś czas temu ustaliliśmy, nie pojawi się, sprawiły, że gigant społecznościowy postanowił rozwiązać problemy i spory na inny sposób.

Reakcje, bo o nich mowa, to grafiki, wyrażające naszą reakcję na jakąś sytuację/ wydarzenie/ zdjęcie/ cokolwiek innego. Możemy więc wybrać minkę obrazującą zadowolenie, zniesmaczenie, złość, smutek etc.

http://es.engadget.com

http://es.engadget.com

Póki co, nie wiadomo kiedy Facebook rozszerzy działanie nowej funkcji na pozostałe rynki, ale jak można sądzić, dowiemy się tego po fazie testów w Hiszpanii i Irlandii, które miejmy nadzieję, przebiegną pozytywnie. A Wy, jaki macie stosunek do tego typu “innowacji”?

AKTUALIZACJA: 09.10.2015

Okazało się, że plotki o Reakcjach są prawdą, co udowodnił sam Mark Zuckerberg, udostępniając dziś krótki filmik.

Meet the new Reactions.

Posted by Mark Zuckerberg on 8 października 2015

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail