X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Oni wiedzą jak zarabiać pieniądze w Internecie. Poznajcie 8 najlepiej zarabiających YouTuberów

Oni wiedzą jak zarabiać pieniądze w Internecie. Poznajcie 8 najlepiej zarabiających YouTuberówfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


To jedna z najpopularniejszych na świecie platform, z którą nawet Facebook nie może rywalizować w kwestii video. YouTube, bo o nim mowa, przeszedł ogromną rewolucję przez ostatnie 10 lat i obecnie jest nie tylko miejscem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, ale również narzędziem dającym pracę. I grube miliony zysków. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że nie mówimy o gwiazdach muzyki i celebrytach, ale ludziach, którzy kiedyś mieli pomysł na siebie i swoją karierę, dzięki czemu dziś są vlogerami z milionowym dochodem. Sponsorowane filmy, product placement i promocja własnej osoby. Dzięki analizie Forbesa możemy Poznać tych, którzy na YouTubie zarabiają najwięcej.

8. Rosanna Pansino, dochód: 2,5 mln$

Pansino prowadzi jeden z najzabawniejszych i najbardziej nerdowskich kanałów o gotowaniu, jakie możecie sobie wyobrazić. Nie trudno więc o rzeszę fanów, którzy mogą nieźle się uśmiać, oglądając przepis np. na tęczowy tort.

https://www.youtube.com/EC77tcJZIdU

7. Roman Atwood, dochód: 2,5mln$

11 milionów odtworzeń na YouTubie robi wrażenie, prawda? Roman Atwood zajmuje się tzw. prankami, czyli robi sobie żarty z ludzi, a ostatnio zyskał nawet miano “najbardziej przerażającego prankersa”. W jednym ze swoich filmów udawał przed swoją dziewczyną, że zabił ich dziecko tylko po to, aby nakręcić jej reakcję. Ajć…

https://www.youtube.com/A9qQaQVGCg8

6. Lilly Singh, dochód: 2,5 mln$

Lilly Singh to jedna z tych osób, którą określa się mianem “człowiek orkiestra”. Na jej kanale możecie zobaczyć zarówno śmieszne skecze jak i wideoklipy muzyczne. Superwoman, bo taki nick ma Lilly, ma niesamowicie zżytą grupę fanów i własne studio digitalowe.

https://www.youtube.com/U2VhqjVkL-0

5. KSI, dochód: 4,5 mln$

KSIOlajidebt, bo taki nick ma ten youtuber, od 6 lat zajmuje się tym, w czym jest najlepszy – graniu w FIFĘ. No, może nie do końca, bo tak naprawdę od FIFY się zaczęło, a teraz na jego kanale można zobaczyć materiały jak dobrym graczem jest i jakie ma wskazówki dla innych. No cóż, piłka nożna to sport dochodowy, co wiadomo nie od dziś.

https://www.youtube.com/Fh80AAmNJf8

4. Lindsey Stirling, dochód: 6 mln $

Nie mogła wejść do biznesu muzycznego drzwiami, to weszła oknem. Lindsey Stirling miała podpisać wielki kontrakt, ale niestety nic z tego nie wyszło. Wiolonczelistka nie załamała się, a wręcz odwrotnie – postanowiła dzielić się swoją pasją i talentem z ludźmi z całego świata za pośrednictwem YouTube’a. Jak się okazało, z sukcesem – nowoczesne brzmienia wychodzące spod klasycznego instrumentu są hitem, wartym 6 milionów dolarów.

https://www.youtube.com/49tpIMDy9BE

3. The Fine Brothers, dochód: 8,5 mln$

Dwójka producentów, który jednocześnie są reżyserami i pisarzami, stworzyła niesamowity kanał poświęcony reakcjom ludzi na różne zjawiska. “Reakcje” podzielono na kilka części: reakcje dzieci, dorosłych, nastolatków i YouTube’rów, a każda z nich jest hitem w sieci. Co ciekawe, The Fine Brothers sponsorowani są przez Comedy Central oraz Forda.

https://www.youtube.com/NeGe7lVrXb0

2. Smosh, dochód: 8,5 mln$

Nic nie sprzedaje się w Internecie tak dobrze jak parodia. Smosh jest sensacją YouTube’a, a parodie popkultury i gier wideo autorstwa Iana Hecoxa i Anthony’ego Padilla są jednymi z najpopularniejszych w sieci. Duet komików nie zwalnia tempa i uruchamia swoją aplikację.

https://www.youtube.com/V_E6ODMMopk

1. PewDiePie, dochód: 12 mln$

W ciągu ostatniego roku, ten młody vloger zdominował świat YouTube’a. Jego zajęcie polega na komentowaniu gry innych oraz udostępnianiu filmów z jego grą wraz ze swoimi reakcjami na to, co aktualnie się dzieje. Jego fenomen dla wielu może wydawać się niezrozumiały, ale w Internecie o to chyba też chodzi – trzeba się wyróżniać, pokazać coś nowego i oryginalnego, a PewDiePie widocznie spełnia te wymagania.
https://www.youtube.com/IrZm1CUydzo

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail