X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

5 najlepszych edytorów zdjęć online. Dzięki nim stworzycie unikalne kolaże i kartki!

Kartka urodzinowa zrobiona własnoręcznie albo unikalny kolaż zdjęć to te drobiazgi, które w życiu cieszą najbardziej. Właśnie dlatego postanowiliśmy Wam pomóc w ich stworzeniu.

5 najlepszych edytorów zdjęć online. Dzięki nim stworzycie unikalne kolaże i kartki!fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Urodziny, imieniny, ślub koleżanki. Każda okazja jest dobra, aby wręczyć drugiej osobie niesamowitą kartkę, zrobioną samemu w domowym zaciszu. Spersonalizowany kolaż może wywołać wiele wspomnień, ale może je również utworzyć.

Z racji tego, że zbliżają się Święta (tak, wiemy, że w galeriach handlowych już od dawna wiszą bombki i inne ozdoby świąteczne), postanowiliśmy przygotować dla Was przegląd pięciu najlepszych narzędzi online do tworzenia kolaży i edycji zdjęć, dzięki którym będziecie mogli stworzyć niezapomniane kartki świąteczne, kolaże i zabawne bannery. Gotowi?

FotoJet  – kolaż klasyczny i nie tylko

Jak mówią twórcy narzędzia, dzięki FotoJet, możemy “cokolwiek tylko chcemy ze zdjęciami”. Zapowiada się świetnie, a jak jest w praktyce? Równie pozytywnie. Narzędzie pozwala na stworzenie okładki magazynu, świątecznej kartki, banneru, zdjęcia w stylu Instagramowym, klasycznego kolażu i wielu, wielu innych. Jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący sobie z nim poradzą.

http://www.fotojet.com

http://www.fotojet.com

PhotoCollage – oryginalny kolaż w Twoim urządzeniu

Jak sama nazwa wskazuje, to narzędzie jest przede wszystkim do kolaży i pozwala zarówno na wykorzystanie gotowych szablonów, jak również wyzwolenia swojej kreatywnej strony i stworzenie czegoś zupełnie nowego, oryginalnego i niespotykanego. PhotoCollege działa zarówno na urządzeniach desktopowych jak i mobilnych, a od niedawna pozwala na stworzenie Facebookowego bannera i templatki na Google+.

www.photocollage.com

www.photocollage.com

Ribbet – unikatowa kompozycja w zasięgu ręki

Setki ustawień, szablonów i konfiguracji to cechy charakteryzujące to narzędzie. Stworzenie unikalnej kompozycji zdjęć czy obrazów jest więc na wyciągnięcie ręki, a możliwość dodania naklejek, napisów i innych efektów wizualnych, sprawi, że korzystanie z Ribbet będzie czystą przyjemnością. Bardzo prostą i intuicyjną.

http://www.ribbet.com

http://www.ribbet.com

Fotor – pomoc przy kolażu

Fotor to narzędzie bardzo proste w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle profesjonalne. Tylko pięć szybkich kroków dzieli nas od stworzenia wymarzonej grafiki, a użytkownicy mogą wybrać spośród wielu rodzajów kolaży. Oprócz przygotowanych szablonów klasycznych czy nowoczesnych, można zdecydować się na fotomontaże, kolaże ze zdjęć i te w stylu funky. Opcja dobra dla tych, którzy chcą w prosty sposób uzyskać efektowne dzieło!

http://www.fotor.com

http://www.fotor.com

Photovisi – fotokolaż nigdy nie był prostszy

Kolejne narzędzie to Photovisi. Jest jednym do najprostszych w użyciu w tym zestawieniu. Wybieracie szablon, dodajecie zdjęcia, ustawiacie je według preferencji. Koniec. Proste, praktyczne i nie rozprasza. Jeśli nie macie czasu na dłuższą zabawę, to właśnie Photovisi jest narzędziem dla Was.

https://www.photovisi.com

https://www.photovisi.com

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail