X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Oceń mnie! Nowa aplikacja SelfieMark

Oceń mnie! Nowa aplikacja SelfieMarkfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Niewątpliwie jesteśmy społeczeństwem oceniającym. Na Facebooku podnosimy kciuk w górę, na Instagramie i Twitterze klikamy w serca. Dla narcystycznego społeczeństwa jakim jesteśmy, uzyskanie magicznej liczby stu polubień jest koniecznością. Dlatego dziwne, że aplikacja, której głównym zadaniem jest porównywanie i ocenienie zdjęć powstała dopiero teraz. Aplikacja SelfieMark pozwala na wstępną weryfikację naszego zdjęcia. Nasi znajomi decydują, które zdjęcie podoba im się bardziej, a my zanim umieścimy je na innym portalu, mamy o nim opinię.

https://itunes.apple.com

https://itunes.apple.com

Jak działa?

  1. Po uruchomieniu aplikacji użytkownik wybiera kategorie, które go interesują. Może wybrać spośród 17 działów. Między innymi: odkrywaj miejsca, beauty, pasja do mody, zdjęcia itp.
  2. W następnym kroku aplikacja prosi o dostęp do znajomych. Można ją zsynchronizować z Facebookiem lub Twitterem.
  3. W aktualnościach pojawiają się zdjęcia z kategorii, którą wybraliśmy bądź zamieszczone przez naszych znajomych.
  4. Po kliknięciu na serduszko w lewym dolnym rogu zdjęcia, dostaje ono punkt. Natomiast gwiazda  pokazuje, które zdjęcie akurat w danym momencie ma więcej polubień.
  5. Aplikacja dodatkowo prowadzi rankingi w każdej kategorii.

Co zyskają marki?

W swojej wypowiedzi Paula Echeverii, dyrektor generalny SelfieMark, podkreśliła, że aplikacja ta może być nowym i ciekawym sposobem komunikacji pomiędzy marką, a jej odbiorcą. Dzięki niej firma w bardzo prosty i szybki sposób dostanie “feedback”. Może sprawdzić, który produkt lepiej przyjmie się na rynku, który przedmiot bardzie podoba się odbiorcom albo zapytać co sądzą, o jakimś pomyśle.

Bezpłatna aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play, jak i AppStore.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail