X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pierwsze urodziny Kobiet w Biznesie

Krakowska społeczność przedsiębiorczych kobiet obchodzi urodziny. Uczestniczki popularnego cyklu „Kobieta w Biznesie” spotkają się na specjalnym wydarzeniu w Krakowskim Parku Technologicznym już 6 października. 

Pierwsze urodziny Kobiet w Biznesiefot. materiały prasowe

reklama


„Kobieta w Biznesie” to nie tylko spotkania motywacyjno-networkingowe, lecz także warsztaty w kameralnym gronie. – mówi organizatorka spotkań i mówca motywacyjny, Aneta Wątor. Cykl obejmuje comiesięczne spotkania, podczas których kobiety (i nie tylko) mają okazję wymienić się kontaktami, wypromować swoje firmy, poćwiczyć kompetencje miękkie oraz wysłuchać wykładów o zarządzaniu i promowaniu firmy.

Urodziny pełne wiedzy z marketingu i komunikacji

Najbliższe spotkanie przedsiębiorczych kobiet będzie miało miejsce 6 października o godz. 18.00 w Krakowskim Parku Technologicznym. Wydarzenie będzie o tyle wyjątkowe, że inicjatywa będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Oprócz sesji networkingowej, organizatorzy zaplanowali dawkę twardej wiedzy. Wykład na temat skutecznej i efektywnej budżetowo strategii content marketingowej poprowadzi Grzegorz Miłkowski, redaktor naczelny SocialPress. Natomiast o zdobywaniu nowych klientów dzięki asertywnej komunikacji opowie Aneta Wątor.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Pomoc dla bezdomnych zwierząt

Oprócz świętowania urodzin, organizatorzy postanowili włączyć do spotkania element charytatywny. Podczas wydarzenia przeprowadzona będzie zbiórka karmy oraz akcesoriów dla zwierząt przebywających w krakowskim schronisku.
Uczestnictwo w spotkaniu jest płatne. Dla czytelników SocialPress, który jest patronem medialnym cyklu spotkań „Kobieta w Biznesie”, przygotowaliśmy specjalną promocję – na hasło ContentHouse 50% zniżki na bilet. Bilety dostępne są do 29 września pod linkiem.

Organizatorzy

Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniem specjalistycznym (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem. Motiwator jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.
ContentHouse jest agencją full service content marketing, która stawia na dwa komunikacyjne filary: marketing treści (teksty, wideo, działania w social media) oraz mocne wsparcie PR dla Klientów. Narzędzia te wzajemnie się uzupełniają i tworzą skuteczną synergię. W badaniu „Agencje interaktywne” z 2016 przeprowadzonym przez Media i Marketing Polska to agencja nr 1 pod względem zadowolenia ze strategii, badań i analiz, zadowolenia z obsługi Klienta oraz opracowania działań ATL.

Źródło: materiały prasowe

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail