X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

#e-biznes festiwal, czyli nowe spojrzenia na e-marketing

Patrzysz z podziwem na działania konkurencji i chciałbyś sam wprowadzić innowacyjne wdrożenia? Zastanawiasz się, które kanały komunikacji pomogą Ci skutecznie dotrzeć do nowych klientów. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na rozpoczynającej się jutro konferencji #e-biznes festiwal.

#e-biznes festiwal, czyli nowe spojrzenia na e-marketingfot. materiały prasowe

reklama


Już jutro stadion Cracovii zamieni się w wielką arenę polskiego e-marketingu – rozpocznie się #e-biznes festiwal – bezpłatna konferencja prezentującą aktualne trendy w e-marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznes. Pierwsza edycja festiwalu miała miejsce w 2011 roku i od tej pory każdej jesieni odbywa się w największych miastach w całej Polsce. Przez ostatnie 5 lat uczestnicy #ebiznesfest mieli okazję zapoznać się z praktyczną wiedzą osób z branży, dotyczącą zagadnień związanych z e-biznesem, marketingiem internetowym, analityką i tematami pokrewnymi. Misja #e-biznes festiwalu pozostała niezmienna – ma realnie wpływać na polski rynek e-biznesu i zmieniać spojrzenie na e-marketing. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club. Patronat strategiczny nad projektem po raz czwarty objęło Województwo Małopolskie.

Podczas tegorocznego #e-biznes festiwalu, który odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2016, zarówno profesjonaliści należący już do branży związanej z e-biznesem, jak i entuzjaści e-marketingu, mogą zdobyć najświeższą wiedzę branżową. Organizatorzy skupiają się na przekazaniu praktycznych informacji i rozwiązań, które można zastosować we własnym zakresie.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

W ramach #e-biznes festiwal 2016 odwiedzono Lublin, Warszawę, Gdańsk, Wrocław, Rzeszów, Katowice i Poznań. W każdym z tych miast, podczas jednodniowego eventu, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wybranymi zagadnieniami, dotyczącymi dobrych praktyk w e-marketingu. Przed nami finał konferencji w Krakowie na stadionie Cracovii.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy – na fali trendu na grywalizację organizatorzy chcą pokazać, że w e-marketingu, podobnie jak w grach drużynowych, najważniejsza jest zespołowość, czyli łączenie różnych kanałów, narzędzi i umiejętności, które w biznesie dają efekt synergii. Podczas konferencji dowiemy się m. in., dlaczego marketing i technologie zawsze grają razem oraz jakie znaczenie dla marketingu ma stale rozwijająca się analityka. Uwaga zostanie także poświęcona nowym formom komunikacji. Rozstrzygnięte zostanie, czy 2016 rok rzeczywiście był rokiem videomarketingu. Spotkania z ekspertami i możliwość uczestnictwa w dyskusjach pozwoli uczestnikom zdobyć kompleksową wiedzę na temat rozwoju biznesu w sieci i zmienić spojrzenie na e-marketing.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Możliwość zapisu oraz więcej informacji znajdziemy na stronie ebiznesfest.pl lub profilu na Facebook’u – facebook.com/ebiznesfest.

Portal SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu

Reklama


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail